Blog

Biżuteria ze znakiem nieskończoności

“Nieskończoność i wieczność stanowią największą i jedyną pewność”
Søren Kierkegaard

Znak nieskończoności to jeden z najpopularniejszych motywów w biżuterii. Od kilku sezonów zachwyca wiele kobiet, jak i mężczyzn. Dlaczego tak jest? Ludzie potrzebują symboli, które będą przedstawiać ich osobowość, uczucia, przekonania oraz więzi z drugim człowiekiem. Biżuteria z motywem odwróconej ósemki stała się sposobem na eksponowanie filozofii życiowej. Znak nieskończoności wygląda jak odwrócona poziomo cyfra 8 i nie posiada początku ani końca. Co oznacza słynny znak i jaka jest jego symbolika?

W jubilerstwie znak ten oznacza wieczność i stałość. Mężczyźni wybierają często biżuterię z tym motywem jako prezent dla ukochanej, aby wyrazić tym swoje uczucia ich siłę oraz trwałość. Biżuteria ta jest również wybierana w kontekście wierności i lojalności w przyjaźni. Biżuteria ze znakiem nieskończoności to piękna pamiątka, która będzie przywodzić na myśl wspomnienia z jakąś ważną osobą lub wydarzeniem. Drugą symboliką jest związek z energią i władzą nad materią. Znak ma przynosić szczęście w realizacji siebie w różnych dziedzinach. Niektórzy wierzą, że pozwala on na panowanie nad swoim losem.

W swojej ofercie posiadamy wiele modeli, które pięknie będą się prezentować i sprawdzą się do każdej stylizacji i na wiele okazji zarówno tych codziennych jak i wyjściowych. Różnorodne formy, zdobienia oraz wykończenia sprawią, że bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie.

BRANSOLETKA ZE ZNAKIEM NIESKOŃCZONOŚCI

Bransoletki ze znakiem nieskończoności zachwycają ponadczasowym designem i szeroką gamą modeli. W ofercie znajdują się klasyczne modele ale także nowoczesne wzbogacone kamieniami. Miłośniczkom elegancji polecamy subtelną bransoletkę z cyrkoniami. Niewielki znak został wzbogacony białymi, mieniącymi się kamieniami. Dla kobiet preferujących bardziej wyrazistą biżuterię oferujemy bransoletkę linkę ze znakiem nieskończoności. Bransoletka będzie świetnym prezentem dla przyjaciółki symbolizującym waszą więź.

KOLCZYKI ZE ZNAKIEM NIESKOŃCZONOŚCI

Kolczyki ze znakiem nieskończoności to bestseller w naszej marki. Uwielbiane przez wiele kobiet niewielkie srebrne kolczyki na sztyft pięknie prezentują się w kobiecym uchu. Dla miłośniczek bardziej odważnych i wyrazistych modeli polecamy kolczyki znak nieskończoności z kolorowymi cyrkoniami. Mieniące się kolczyki będą genialnym wyborem na wiosnę i lato aby uzupełnić stylizację. Kolczyki możemy sprezentować bliskiej dla nas osobie – mamie, siostrze czy przyjaciółce.

NASZYJNIK ZE ZNAKIEM NIESKOŃCZONOŚCI

Biżuteryjną kolekcję dopełnią naszyjniki. Pięknym, kobiecym wzorem jest zdecydowanie celebrytka z nieskończonością, która została wzbogacona małymi cyrkoniami, które sprawią, że celebrytka będzie pięknie lśnić i zdobić kobiecy dekolt. Naszyjnik ze znakiem nieskończoności to jeden z częściej wybieranych produktów przez mężczyzn, jako prezent dla ukochanej. Naszyjnik ma symbolizować trwałość uczucia. W swojej ofercie posiadamy kolekcję Endless. Charakteryzuje się ona tym, że każdy naszyjnik posiada znak odwróconej ósemki przez który przechodzi delikatny łańcuszek zakończony innym elementem np. skrzydełkiem, koniczynką lub kółkiem. Naszyjnik znak nieskończoności z kolekcji Endless różni się od klasycznej celebrytki tym, że długość może być regulowana za pomocą łańcuszka przewleczonego przez zawieszkę. Wiele osób nazywa te naszyjniki krawatami.

Kolor, a mianowicie srebro lub srebro pozłacane to kwestia upodobań osoby, która będzie nosić biżuterię. Jeśli szukasz prezentu dla ważnej osoby, zwróć uwagę jaką biżuterię preferuje obdarowywana osoba i zdecyduj co będzie pasować do jej ubioru czy usposobienia. Większość produktów w sklepie występuje w dwóch wersjach, srebrnej oraz pozłacanej. Znak nieskończoności to bardzo wdzięczny motyw w biżuterii, stosowny w każdym wieku i pasujący do wielu okazji.