NASZ POCZĄTEK

HISTORIA MARKI

W 1989 roku pod nazwą Pracownia Złotnicza Piotr Tyborowski została założona firma, gdzie od ponad 30 lat produkujemy biżuterię srebrną. Firma od 2017 roku wprowadziła do swojej oferty również biżuterię pozłacaną. Ciągły rozwój oraz zdobyte doświadczenie pozwoliło na kolejny ogromny krok w naszej firmie, czyli otwarcie sklepu online.

Od 2015 roku jesteśmy czynnym wystawcą na największych targach jubilerskich w Polsce. Naszą biżuterie można zobaczyć w Warszawie na Targach GOLDEXPO, w Krakowie na Targach Jubinale oraz od 2019 roku na targach Amberif w Gdańsku.

Wszystkie nasze produkty są wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Do produkcji biżuterii srebrnej wykorzystujemy srebro próby 925, natomiast produkty pozłacane są pokryte dwoma warstwami ponad 2 mikronów 24-karatowego złota. Biżuteria pozłacana zachowa swój kolor nawet przez kilka lat pod warunkiem stosowania się do odpowiednich zaleceń.

W naszej Pracowni priorytetem jest dbanie o trwałość oraz każdy detal naszych produktów. To co nas wyróżnia to tradycja, precyzyjność oraz dokładność. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zagwarantować najlepszą jakość produktów, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Wprowadzamy do swojej oferty co raz to nowsze i piękniejsze wzory inspirowane aktualnymi trendami. Dzięki bogatej ofercie oraz ogromnej inspiracji którą otrzymujemy od naszych klientów, każdy może znaleźć coś dla siebie. Wyroby jubilerskie znajdujące się w naszym sklepie to produkty, które towarzyszą nie tylko w codziennym życiu naszych klientów, ale również w Ich wyjątkowych i najważniejszych momentach.

W swojej ofercie mamy produkty klasyczne ale także nowoczesne. Bogaty asortyment pozwala aby kobiety w różnym wieku znalazły coś dla siebie, począwszy od małych księżniczek które od najmłodszych lat uczą się jak być piękną, nastolatki które zawsze chcą być na topie, kobiety sukcesu, które szukają idealnych dodatków do swoich służbowych strojów oraz dla kobiet eleganckich i dojrzałych.

OŚ CZASU

PODRÓŻ W CZASIE

1989 r.

Pierwsze prace jubilerskie

W niewielkim garażu, wyposażonym w podstawowy sprzęt, nasza pracownia zaczeła pierwszą produkcję pierwszej biżuterii skierowaną do kobiet. Był to początek marzeń o stworzeniu marki pragnącej uszczęśliwić każdego odbiorcy.

2005 r.

Poszerzenie produkcji o nową gamę wytwarzanych produktów

Rok, który zapoczątkował wytwarzanie dedykowanych wzorów, dzięki odlewni oraz maszynom w pełni nadając wyjątkowy charakter biżuterii.

2015 r.

Pierwszy udział w targach jubilerskich

Początek okresu rozszerzania działań B2B po przez pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz budowanie pozytywne wizerunku firmy w środowisku przedsiębiorców

2018 r.

Nowa ścieżka rozwoju

Otwieramy nowe możliwości dla naszych klientów, tym razem pragniemy zaprezentować naszą ofertę Klientom indywidualnym, często szukających wyjątkowej biżuterii. Jesteśmy dla Państwa dostępni w każdym momencie i w każdym miejscu!