Blog

Drzewo życia w biżuterii

Biżuteria dla wielu osób jest nie tylko piękną ozdobą, ale również swego rodzaju amuletami, które mają jakieś znaczenie. Jednym z ulubionych i cieszących się popularnością motywów  jest symbol drzewo życia. Znaczenie drzewa życia już od wieków zakorzeniło się w tradycji europejskiej i wielu religiach. Kryje ono w sobie ogromną moc. Sprawdź komu można podarować biżuterię z jego motywem drzewa życia.

ZNACZENIE SYMBOLU DRZEWO ŻYCIA

Drzewo życia wyróżnia magiczne znaczenie, posiada ogromną symbolikę, co sprawia, że wiele osób tak chętnie nosi biżuterię z tym motywem. Pierwszym symbolem jest siła oraz wzrost dzięki swojej stabilności. Drzewo jest mocno i głęboko ukorzenione w ziemi co daje mu siłę. Może symbolizować indywidualność oraz rozwój osobisty. Dla innych kojarzone z odrodzeniem, ponieważ co roku drzewo gubi liście na zimę, a na wiosnę na nowo zakwita wypuszczając pąki oraz liście. Dodatkowo drzewo życia symbolizuje wiedzę i mądrość, która prowadzi do pełni szczęścia oraz energię. Znaczeń symbolu drzewa życia jest naprawdę wiele i można by opisywać w nieskończoność. A więc co sprawiło, że stało się tak popularne w biżuterii?

BIŻUTERIA Z MOTYWEM DRZEWO ŻYCIA

Coraz modniejsze stało się noszenie biżuterii, która niesie za sobą jakieś przesłanie. Współczesna kobieta stawia na rozwój, jest ambitna i pewna siebie. Co za tym idzie, dzięki biżuterii może wyrazić siebie i pokazać swoją niezależność, stabilną postawę życiową oraz siłę. Drzewo życia motywuje i wspiera w byciu konsekwentnym i wytrwałym w osiąganiu wyznaczonych celów. Wiele osób uważa również, że silne wibracje jakie tworzy ten symbol wpłyną pozytywnie na nasze samopoczucie, ale także na lepszy stan zdrowia. Biżuteria z symbolem drzewa życia będzie również idealna aby wyrazić siebie, pokazać poczucie własnej wartości i dać energię do działania. Tego typu biżuteria staje się jednocześnie cudowną warstwą ozdobną jak i unikalnym przesłaniem dla osoby ją noszącej.

Dlatego też do swojej oferty wprowadziliśmy piękny komplet z drzewem życia. Subtelną celebrytka, która pięknie wyeksponuje dekolt oraz szyję podkreślając przy tym linię obojczyków oraz bransoletkę, która będzie się mienić na kobiecym nadgarstku. W naszym internetowym salonie jubilerskim posiadamy również pierścionek z wpisanym w owal drzewem życia. Noszenie biżuterii z drzewem życia przyniesie spokój i harmonię.