Kolczyki srebrne znak nieskończoności z kolorowymi cyrkoniami

79,00 
Znak nieskończoności to najgorętszy hit ostatnich sezonów, cieszący się ogromną popularnością. Dzięki swojej prostocie, bardzo łatwo zapada w pamięci. Ponadto przez to, że symbol nie posiada ani początku ani końca, symbolizuje trwałość oraz wieczność. Za pomocą biżuterii z symbolem nieskończoności można wyrazić wiele słów oraz uczuć. Główną symboliką jest nieskończona miłość lub bardzo trwała przyjaźń. Często kupowane wspólnie dla dwojga osób np. mamy i córki, sióstr, czy przyjaciółek, oznacza silną i nieskończoną więź między nimi.

Kolczyki srebrne znak nieskończoności

65,00 
Srebrne kolczyki znak nieskończoności to najgorętszy hit ostatnich sezonów, cieszący się ogromną popularnością. Dzięki swojej prostocie, bardzo łatwo zapada w pamięci. Ponadto przez to, że symbol nie posiada ani początku ani końca, symbolizuje trwałość oraz wieczność. Za pomocą biżuterii z symbolem nieskończoności można wyrazić wiele słów oraz uczuć. Główną symboliką kolczyków jest nieskończona miłość lub bardzo trwała przyjaźń. Często kupowane wspólnie dla dwojga osób np. mamy i córki, sióstr, czy przyjaciółek, oznacza silną i nieskończoną więź między nimi.

Kolczyki pozłacane znak nieskończoności

69,00 
Kolczyki znak nieskończoności to najgorętszy hit ostatnich sezonów, cieszący się ogromną popularnością. Dzięki swojej prostocie, bardzo łatwo zapada w pamięci. Ponadto przez to, że symbol nie posiada ani początku ani końca, symbolizuje trwałość oraz wieczność. Za pomocą biżuterii z symbolem nieskończoności można wyrazić wiele słów oraz uczuć. Główną symboliką kolczyków jest nieskończona miłość lub bardzo trwała przyjaźń. Często kupowane wspólnie dla dwojga osób np. mamy i córki, sióstr, czy przyjaciółek, oznacza silną i nieskończoną więź między nimi.

KOLCZYKI NIESKOŃCZONOŚĆ

Znak nieskończoności to jeden z tych symboli, które są najczęściej wykorzystywane w biżuterii. Biżuteria z nieskończonością od kilku sezonów zachwyca wiele kobiet. Ludzie uwielbiają symbole przez które mogą wyrazić siebie, swoją osobowość, uczucia, a także więzi z drugim człowiekiem. Nieskończoność symbolizuje wieczność oraz stałość. Może oznaczać również nieskończoną miłość, czy przyjaźń.

Kolczyki ze znakiem nieskończoności są najczęściej wybieranym modelem na prezent. Wiele osób uważa, że znak ten ma przynosić szczęście w samorealizacji. Kolczyki znak nieskończoności będą pasowały zarówno jako prezent dla ukochanej, symbolizując nieskończoną miłość, którą darzymy drugą połówkę lub dla mamy, siostry czy przyjaciółki jako podkreślenie wyjątkowej więzi, która jest między nimi lub gdy po prostu życzymy komuś szczęścia.

Do wyboru mamy klasyczne kolczyki nieskończoności na sztyft, które są bardzo lekkie i wygodne, ponieważ przylegają do ucha i są komfortowe w wykonywaniu codziennych czynności. Dla fanów bardziej zdobnej biżuterii polecamy kolczyki ze znakiem nieskończoności wysadzane cyrkoniami. Biżuteria Tyborowski oferuje klasyczne z białymi, pięknymi cyrkoniami, a dla miłośników nieoczywistych modeli mamy kolczyki nieskończoność z kolorowymi cyrkoniami, które genialnie komponują się z letnimi stylizacjami. Wszystkie srebrne kolczyki nieskończoność są dostępne w wersji pozłacanej.

Biżuteryjną kolekcję kolczyków z nieskończonością możemy zwiększyć dobierając do kompletu bransoletkę i naszyjnik celebrytkę.