Wyświetlanie 1–24 z 43 wyników

pokaż opcje

Naszyjnik celebrytka srebrna kula ziemska z samolotem

76,50 
Naszyjnik kula ziemska to idealny dodatek dla miłośników podróży. Dodatkowo srebrny naszyjnik celebrytka wzbogacona została niewielkim samolotem z boku naszyjnika. Dbałość o szczegóły oraz niezwykłe wykonanie z cienkiej blaszki srebrnej sprawia, że naszyjnik jest niezwykle lekki oraz komfortowy do noszenia. Z pewnością doda uroku wielu stylizacjom. Naszyjnik mapa świata to nie tylko piękna ozdoba, ale również wyjątkowe znaczenie. Celebrytka srebrna będzie wspomnieniem odbytych podróży. Biżuteria Tyborowski w swojej ofercie posiada bransoletkę celebrytkę do kompletu oraz wariant w srebrze pozłacanym.

Naszyjnik celebrytka pozłacana kula ziemska z samolotem

80,10 
Naszyjnik kula ziemska to idealny dodatek dla miłośników podróży. Dodatkowo pozłacany naszyjnik celebrytka wzbogacona została niewielkim samolotem z boku naszyjnika. Dbałość o szczegóły oraz niezwykłe wykonanie z cienkiej blaszki srebrnej sprawia, że naszyjnik jest niezwykle lekki oraz komfortowy do noszenia. Z pewnością doda uroku wielu stylizacjom. Naszyjnik mapa świata to nie tylko piękna ozdoba, ale również wyjątkowe znaczenie. Celebrytka pozłacana będzie wspomnieniem odbytych podróży. Biżuteria Tyborowski w swojej ofercie posiada bransoletkę celebrytkę do kompletu oraz wariant w srebrze.

Naszyjnik srebrny Origami tygrys

75,65 
Nowa kolekcja Origami została stworzona przez markę Biżuteria Tyborowski dla miłośników zwierząt oraz nowoczesności. W kolekcji znajduje się wiele zwierząt, które zachwycają swoimi oryginalnymi rysami geometrycznymi. Biżuteria Tyborowski w tej kolekcji bardzo skupiła się na detalach, aby każdy produkt był dopracowany. Ponadto biżuteria z tej kolekcji jest niezwykle lekka i komfortowa do noszenia nawet na co dzień. Srebrna celebrytka z tygrysem, będzie idealna dla kobiet odważnych, pewnych siebie, dążących do swojego celu. Tygrys symbolizuje władzę, siłę, nieprzewidywalność oraz energię. Naszyjnik celebrytka pięknie będzie podkreślał kobiecy dekolt.

Naszyjnik pozłacany Origami tygrys

78,20 
Nowa kolekcja Origami została stworzona przez markę Biżuteria Tyborowski dla miłośników zwierząt oraz nowoczesności. W kolekcji znajduje się wiele zwierząt, które zachwycają swoimi oryginalnymi rysami geometrycznymi. Biżuteria Tyborowski w tej kolekcji bardzo skupiła się na detalach, aby każdy produkt był dopracowany. Ponadto biżuteria z tej kolekcji jest niezwykle lekka i komfortowa do noszenia nawet na co dzień. Pozłacana celebrytka z tygrysem, będzie idealna dla kobiet odważnych, pewnych siebie, dążących do swojego celu. Tygrys symbolizuje władzę, siłę, nieprzewidywalność oraz energię. Naszyjnik celebrytka pięknie będzie podkreślał kobiecy dekolt.

Naszyjnik srebrny Origami wilk duży

80,10 
Nowa kolekcja Origami została stworzona przez markę Biżuteria Tyborowski dla miłośników zwierząt oraz nowoczesności. W kolekcji znajduje się wiele zwierząt, które zachwycają swoimi oryginalnymi rysami geometrycznymi. Biżuteria Tyborowski w tej kolekcji bardzo skupiła się na detalach, aby każdy produkt był dopracowany. Ponadto biżuteria z tej kolekcji jest niezwykle lekka i komfortowa do noszenia nawet na co dzień. Srebrna celebrytka z wilkiem, będzie idealna dla kobiet odważnych i pewnych siebie. Wilk symbolizuje lojalność, wytrwałość, siłę oraz wewnętrzną moc. Naszyjnik celebrytka pięknie będzie podkreślał kobiecy dekolt.

Naszyjnik pozłacany Origami wilk duży

82,80 
Nowa kolekcja Origami została stworzona przez markę Biżuteria Tyborowski dla miłośników zwierząt oraz nowoczesności. W kolekcji znajduje się wiele zwierząt, które zachwycają swoimi oryginalnymi rysami geometrycznymi. Biżuteria Tyborowski w tej kolekcji bardzo skupiła się na detalach, aby każdy produkt był dopracowany. Ponadto biżuteria z tej kolekcji jest niezwykle lekka i komfortowa do noszenia nawet na co dzień. Pozłacana celebrytka z wilkiem, będzie idealna dla kobiet odważnych i pewnych siebie. Wilk symbolizuje lojalność, wytrwałość, siłę oraz wewnętrzną moc. Naszyjnik celebrytka pięknie będzie podkreślał kobiecy dekolt.

Naszyjnik celebrytka srebrna skrzydło z czarną emalią

71,10 
Celebrytka ze skrzydłem to biżuteria ciesząca się ogromną popularnością wśród kobiet. Naszyjnik srebrny skrzydło został dodatkowo uzupełniony czarną emalią. Celebrytka skrzydło będzie idealna dla osób, które cenią sobie stonowaną biżuterię. Skrzydła to atrybut anielski, co zatem idzie są symbolem ochrony i troski. Dzięki swojej lekkości oraz niewielkiemu rozmiarowi naszyjnik ze skrzydełkiem jest genialnym wyborem do noszenia na co dzień. Biżuteria Tyborowski w swojej ofercie posiada kolczyki skrzydła z czarną emalią do kompletu oraz bransoletkę celebrytkę.

Naszyjnik celebrytka pozłacana skrzydło z czarną emalią

73,80 
Celebrytka ze skrzydłem to biżuteria ciesząca się ogromną popularnością wśród kobiet. Naszyjnik pozłacany skrzydło został dodatkowo uzupełniony czarną emalią. Celebrytka skrzydło będzie idealna dla osób, które cenią sobie stonowaną biżuterię. Skrzydła to atrybut anielski, co zatem idzie są symbolem ochrony i troski. Dzięki swojej lekkości oraz niewielkiemu rozmiarowi naszyjnik ze skrzydełkiem jest genialnym wyborem do noszenia na co dzień. Biżuteria Tyborowski w swojej ofercie posiada kolczyki skrzydła z czarną emalią do kompletu oraz bransoletkę celebrytkę.

Naszyjnik celebrytka srebrna nieskończoność z cyrkoniami

79,00 
Naszyjnik celebrytka ze znakiem nieskończoności to bardzo popularny motyw biżuteryjny, cieszący się ogromnym powodzeniem wśród młodych jak i dojrzałych kobiet. Znak nieskończoności to symbol trwałości i wieczności. Dzięki dbaniu o szczegóły oraz zachowanej prostocie Biżuteria Tyborowski sprawiła, że naszyjnik srebrny jest niezwykle subtelny. Celebrytka została wzbogacona o niewielkie cyrkonie, które dodają jej blasku. Naszyjnik posiada przedłużkę w postaci łańcuszka dzięki czemu jego długość jest regulowana.

Naszyjnik celebrytka pozłacana nieskończoność z cyrkoniami

85,00 
Naszyjnik celebrytka ze znakiem nieskończoności to bardzo popularny motyw biżuteryjny, cieszący się ogromnym powodzeniem wśród młodych jak i dojrzałych kobiet. Znak nieskończoności to symbol trwałości i wieczności. Dzięki dbaniu o szczegóły oraz zachowanej prostocie Biżuteria Tyborowski sprawiła, że naszyjnik pozłacany jest niezwykle subtelny. Celebrytka została wzbogacona o niewielkie cyrkonie, które dodają jej blasku. Naszyjnik posiada przedłużkę w postaci łańcuszka dzięki czemu jego długość jest regulowana.

Naszyjnik celebrytka srebrna złączone serca

85,00 
Naszyjnik celebrytka z sercami to bardzo popularny motyw biżuteryjny, cieszący się ogromnym powodzeniem wśród młodych jak i dojrzałych kobiet. Serce to symbol miłości i trwałości. Ten model to połączenie dwóch serc, większego wysadzanego cyrkoniami oraz mniejszego całego ze srebra. Delikatna srebrna celebrytka pięknie prezentuje się na kobiecej szyi, a cyrkonie nadają jej blasku. Celebrytka posiada przedłużkę w postaci łańcuszka dzięki któremu jej długość jest regulowana. Naszyjnik może być idealnym prezentem na Walentynki. Biżuteria Tyborowski w swojej ofercie posiada bransoletkę celebrytkę do kompletu.

Naszyjnik celebrytka pozłacana złączone serca

89,00 
Naszyjnik celebrytka z sercami to bardzo popularny motyw biżuteryjny, cieszący się ogromnym powodzeniem wśród młodych jak i dojrzałych kobiet. Serce to symbol miłości i trwałości. Ten model to połączenie dwóch serc, większego wysadzanego cyrkoniami oraz mniejszego całego ze srebra pozłacanego. Delikatna pozłacana celebrytka pięknie prezentuje się na kobiecej szyi, a cyrkonie nadają jej blasku. Celebrytka posiada przedłużkę w postaci łańcuszka dzięki czemu jej długość jest regulowana. Naszyjnik może być idealnym prezentem na Walentynki. Biżuteria Tyborowski w swojej ofercie posiada bransoletkę celebrytkę do kompletu.

Naszyjnik celebrytka srebrna łapka psa z sercem z cyrkoniami

179,00 
Celebrytka z łapką psa spleciona z sercem to piękna biżuteria dla miłośników zwierząt. Idealne wyrażenie miłości do ukochanego czworonoga. Celebrytka srebrna będzie przypominać jak ogromną rolę w naszym życiu odgrywają zwierzęta. Naszyjnik z łapką i sercem został dodatkowo wysadzany małymi cyrkoniami. Naszyjnik srebrny jest nieco większy od klasycznej celebrytki, jednakże dzięki wyprofilowanej formie jest niezwykle lekki i komfortowy do noszenia. Subtelny kształt celebrytki z łapką oraz dbałość o detale sprawia, że zachwycił wiele kobiet.

Naszyjnik celebrytka pozłacana łapka psa z sercem z cyrkoniami

185,00 
Celebrytka z łapką psa spleciona z sercem to piękna biżuteria dla miłośników zwierząt. Idealne wyrażenie miłości do ukochanego czworonoga. Celebrytka pozłacana będzie przypominać jak ogromną rolę w naszym życiu odgrywają zwierzęta. Naszyjnik z łapką i sercem został dodatkowo wysadzany małymi cyrkoniami. Naszyjnik pozłacany jest nieco większy od klasycznej celebrytki, jednakże dzięki wyprofilowanej formie jest niezwykle lekki i komfortowy do noszenia. Subtelny kształt celebrytki z łapką oraz dbałość o detale sprawia, że zachwycił wiele kobiet.

Naszyjnik celebrytka srebrna koniczynka serca z czarną emalią

79,00 
Celebrytka z koniczynką to idealna biżuteria na szczęście, ciesząca się ogromną popularnością wśród kobiet. Naszyjnik srebrny koniczynka został dodatkowo uzupełniony czarną emalią. Celebrytka koniczynka będzie idealna dla osób, które cenią sobie stonowaną biżuterię. Zawieszka srebrna składa się z połączenia czterech serc, które tworzą kształt koniczynki i została zaczepiona do łańcuszka na stałe. Dzięki swojej lekkości oraz niewielkiemu rozmiarowi naszyjnik koniczynka jest genialnym wyborem do noszenia na co dzień. Dodatkowo koniczyna uważana jest za symbol szczęścia i pomyślności. Biżuteria Tyborowski w swojej ofercie posiada kolczyki koniczynki z czarną emalią do kompletu.

Naszyjnik celebrytka pozłacana koniczynka serca z czarną emalią

82,00 
Celebrytka z koniczynką to idealna biżuteria na szczęście, ciesząca się ogromną popularnością wśród kobiet. Naszyjnik pozłacany koniczynka został dodatkowo uzupełniony czarną emalią. Celebrytka koniczynka będzie idealna dla osób, które cenią sobie stonowaną biżuterię. Zawieszka pozłacana składa się z połączenia czterech serc, które tworzą kształt koniczynki i została zaczepiona do łańcuszka na stałe. Dzięki swojej lekkości oraz niewielkiemu rozmiarowi naszyjnik koniczynka jest genialnym wyborem do noszenia na co dzień. Dodatkowo koniczyna uważana jest za symbol szczęścia i pomyślności. Biżuteria Tyborowski w swojej ofercie posiada kolczyki koniczynki z czarną emalią do kompletu.

Naszyjnik celebrytka srebrna kółko obręcz

65,00 
Biżuteria Tyborowski powiększyła swoją kolekcję o kolejny naszyjnik celebrytkę. Delikatna celebrytka srebrna z kółkiem pięknie podkreśli i zaakcentuje kobiecy dekolt oraz szyję. Celebrytka to naszyjnik znany z delikatności, dlatego sprawdzi się jako prezent dla kobiet, które kochają subtelną biżuterię. Dzięki temu, że zawieszka kółko tworzy obręcz, ponieważ środek został wycięty, naszyjnik staje się jeszcze bardziej delikatny. Celebrytka kółeczko można połączyć z innymi naszyjnikami tworząc piękne kaskadowe kompozycje.

Naszyjnik celebrytka pozłacana kółko obręcz

69,00 
Biżuteria Tyborowski powiększyła swoją kolekcję o kolejny naszyjnik celebrytkę. Delikatna celebrytka pozłacana z kółkiem pięknie podkreśli i zaakcentuje kobiecy dekolt oraz szyję. Celebrytka to naszyjnik znany z delikatności, dlatego sprawdzi się jako prezent dla kobiet, które kochają subtelną biżuterię. Dzięki temu, że zawieszka kółko tworzy obręcz, ponieważ środek został wycięty, naszyjnik staje się jeszcze bardziej delikatny. Celebrytka kółeczko można połączyć z innymi naszyjnikami tworząc piękne kaskadowe kompozycje.

Naszyjnik celebrytka pozłacana gwiazdki

85,00 
Naszyjnik celebrytka to łańcuszek typu ankier na którym zostały zawieszone trzy niewielkie pozłocone blaszki srebrne w kształcie pięcioramiennych gwiazdek. Dwie z nich są nieco mniejsze od gwiazdki zawieszonej na środku łańcuszka. Naszyjnik pozłacany ze względu na swoją długość można nosić solo lub w połączeniu kilku naszyjników jako kaskadową kompozycję. Ponadto celebrytka z gwiazdkami wyszczupli szyję oraz podkreśli linię obojczyków. Gwiazda od zawsze symbolizuje nadzieję, szczęście oraz sukces. Naszyjnik z gwiazdkami będzie pasować do wielu stylizacji zarówno codziennych jak i wieczorowych.

Naszyjnik celebrytka srebrna listki

85,50 
Celebrytka listki to efektowny naszyjnik typu krawat stworzony nie tylko dla miłośników natury. Naszyjnik srebrny pełny elegancji, pięknie zdobi kobiecą szyję podkreślając subtelnie dekolt. Celebrytka składa się z jednego dużego ażurowego listka przez który został przewleczony łańcuszek zakończony mniejszym ażurowym listkiem. Dzięki temu długość naszyjnika można regulować. Naszyjnik z listkami spodoba się każdej kobiecie, która ceni sobie minimalizm oraz nowoczesność. Do kompletu Biżuteria Tyborowski ma w ofercie bransoletkę celebrytkę.

Naszyjnik celebrytka pozłacana listki

89,10 
Celebrytka listki to efektowny naszyjnik typu krawat stworzony nie tylko dla miłośników natury. Naszyjnik pozłacany pełny elegancji, pięknie zdobi kobiecą szyję podkreślając subtelnie dekolt. Celebrytka składa się z jednego dużego ażurowego listka przez który został przewleczony łańcuszek zakończony mniejszym ażurowym listkiem. Dzięki temu długość naszyjnika można regulować. Naszyjnik z listkami spodoba się każdej kobiecie, która ceni sobie minimalizm oraz nowoczesność. Do kompletu Biżuteria Tyborowski ma w ofercie bransoletkę celebrytkę.

Naszyjnik celebrytka srebrna drzewko szczęścia

76,50 
Naszyjnik celebrytka z motywem drzewa to piękna biżuteria dla kobiet, które cenią sobie delikatność oraz nowoczesne wzornictwo. Delikatny łańcuszek srebrny wraz z drzewkiem wpisanym w koło pięknie się mieni zdobiąc kobiecą szyję. Nie jest to klasyczny model celebrytki, ponieważ zawieszka jest ruchoma. Celebrytka to niezwykle subtelny naszyjnik srebrny i z pewnością ucieszy zwolenniczki dyskretnej i mało widocznej biżuterii. Drzewo symbolizuje mądrość, rozwój i energię, dlatego będzie idealne na prezent dla kobiet silnych i niezależnych. Naszyjnik drzewko życia można skompletować wraz z bransoletką celebrytką.

Naszyjnik celebrytka pozłacana drzewko szczęścia

80,10 
Naszyjnik celebrytka z motywem drzewa to piękna biżuteria dla kobiet, które cenią sobie delikatność oraz nowoczesne wzornictwo. Delikatny łańcuszek wraz z drzewkiem wpisanym w koło pięknie się mieni zdobiąc kobiecą szyję. Nie jest to klasyczny model celebrytki, ponieważ zawieszka jest ruchoma. Celebrytka to niezwykle subtelny naszyjnik pozłacany i z pewnością ucieszy zwolenniczki dyskretnej i mało widocznej biżuterii. Drzewo symbolizuje mądrość, rozwój i energię, dlatego będzie idealne na prezent dla kobiet silnych i niezależnych. Naszyjnik drzewko życia można skompletować wraz z bransoletką celebrytką.

Naszyjnik celebrytka srebrna skrzydło z cyrkoniami

76,50 
Naszyjnik celebrytka z motywem skrzydła z pięknymi cyrkoniami stworzony z myślą o kobietach kochających delikatne dodatki. Celebrytka to połączenie cienkiego łańcuszka wraz z zawieszką umieszczoną już na stałe w naszyjniku srebrnym. Skrzydełko wykonane jest niezwykle starannie w którym zostały zakute niewielkie cyrkonie dodając blasku naszyjnikowi. Celebrytkę można zestawić z bransoletką z tej samej kolekcji.

NASZYJNIKI

Naszyjnik to dodatek ceniony przez wiele kobiet i nieodzowny element każdej stylizacji. Dobrze dobrany naszyjnik spełni swoją funkcję zdobiąc kobiecą szyję i dopełniając kreację. Jest wiele modeli naszyjników, które posiadają swoje konkretne nazwy.

RODZAJE NASZYJNIKÓW

Kolia lub obroża to bardzo krótki naszyjnik, który nosimy przy samej szyi. Zazwyczaj nie jest dłuższy niż 35 centymetrów. Natomiast obroża to pewnego rodzaju kolia, lecz wykonana z bardziej sztywnych elementów. Często kolie są ozdobione pięknymi kamieniami szlachetnymi lub perłami i najczęściej wybierane są na większe wyjścia. Polecane są osobom o długich i smukłych szyjach. Choker to bardzo krótki naszyjnik, który przylega do szyi lub leży bardzo blisko niej. Wykonane z łańcuszka, koronki, tasiemki, sznurka lub rzemienia. Często zdobione zawieszkami lub kamieniami. Chokery są subtelne i mniej wyraziste niż kolie. Princess to najbardziej popularny rodzaj naszyjnika. Długość waha się od 43 do 50 centymetrów. Jest to optymalna długość, która nadaje się do każdej stylizacji. Dłuższym naszyjnikiem, skupiającym na sobie wzrok jest matinee. Jego długość to 50-65 cm. Idealny do większych dekoltów lub całkowicie zabudowanych swetrów lub golfów. Opera, jak nazwa wskazuje to naszyjnik elegancki odpowiedni na formalne wyjścia. Jego długość to 75-90 cm i sięga poniżej dolnej linii biustu. Można go również owinąć dwa razy wokół szyi tworząc przy tym podwójny naszyjnik princess. Świetnie sprawdzają się kobietom o dużym biuście i okrągłej twarzy. Sznur to najdłuższy rodzaj naszyjnika. Jego długość przekracza 120 cm. Można go nosić na dwa sposoby, puszczony jako jeden łańcuszek lub owinięty kilkakrotnie wokół szyi. Pasuje zarówno na eleganckie wyjścia jak i do swobodnych stylizacji W biżuterii znajdziemy również inne, mniej popularne rodzaje naszyjników srebrnych. Jednym z nich jest sautoir, popularny naszyjnik w latach dwudziestych XX wieku. Składał się ze sznura kamieni lub długiego łańcuszka zakończonego chwostem czy zawieszką. Kolejnym rodzajem jest sekretnik, czyli łańcuszek zakończony medalionem, który można otworzyć i schować w nim zdjęcie lub niewielką, wyjątkową pamiątkę.

TRENDY

Od kilku sezonów królują zdecydowanie delikatne naszyjniki. Zdecydowanym top of the top są celebrytki. Naszyjnik celebrytka to połączenie cienkiego wręcz niezauważalnego łańcuszka, najczęściej typu ankier i niewielkiej zawieszki umocowanej na stałe. Najczęściej wybieranymi modelami są celebrytki ze znakiem nieskończoności, sercem, krzyżem lub koniczynką. Nie od dziś wiadomo, że kobiety kochają błyskotki, dlatego coraz częściej sięgają po naszyjniki z cyrkoniami. Biżuteria Tyborowski poleca szczególnie te modele w których umiejscowiono kilka niewielkich cyrkonii co nadaje naszyjnikom wyrazistości. Dla bardziej odważnych kobiet znajdą się również naszyjniki w których zawieszki są w całości wysadzane cyrkoniami. Dla miłośniczek zwierząt, powstała kolekcja Origami. Charakteryzuje się tym że wszystkie zawieszki zachwycają nowoczesnością i oryginalnymi rysami geometrycznymi. Ostatnim must have jest naszyjnik typu krawat. Kolekcja Endless to połączenie znaku nieskończoności oraz przewleczonego przez nią łańcuszka zakończonego blaszką w wybranym kształcie. Naszyjnik krawat różni się od celebrytki tym, że jego długość jest regulowana za pomocą łańcuszka przewleczonego przez zawieszkę. Naszyjniki te pięknie wyglądają do głębokich dekoltów lub zabudowanych golfów.

SYMBOLE

Biżuteria srebrna stała się sposobem na eksponowanie filozofii życiowej, poglądów czy też uczuć. To właśnie za pomocą symboli używanych każdego dnia chcemy wyrazić siebie, swoje poglądy i wartości. Biżuteria Tyborowski wychodzi naprzeciw i w swojej ofercie posiada wiele produktów, które mogą stać się ważnym talizmanem. Idealnym przykładem jest celebrytka ze znakiem nieskończoności oznaczająca trwałość i wieczność, czy też celebrytka koniczynka, która podarowana bliskiej osobie symbolizuje szczęście. Nie zapominajmy o ponadczasowym naszyjniku z sercem, który podarowany drugiej połówce czy też mamie lub siostrze oznacza wyjątkowe uczucie i miłość. Natomiast celebrytka skrzydło będzie symbolem wolności, swobody i spełniania marzeń. Warto podarować ją osobie, która potrzebuje odwagi i powodu do działania.

JAK NAJLEPIEJ DOBRAĆ DŁUGOŚĆ NASZYJNIKA?

Jak najlepiej dobrać długość naszyjnika? Nic prostszego, ponieważ Biżuteria Tyborowski przy każdym produkcie załącza opis podając wszelkie parametry. Dodatkowo wychodzimy na przeciw klientom i większość naszyjników posiada kilka centymetrów dodatkowego łańcuszka, dzięki któremu możemy regulować długość. Zapięcia dobierane do naszyjników to najczęściej karabińczyk, czyli najbardziej popularne zapięcie jubilerskie lub federing, który swoim kształtem przypomina oponkę. Zapięcia są solidne i nie ma ryzyka samoistnego odpięcia się naszyjnika. Przed wysyłką każde zapięcie jest dokładnie sprawdzane przez naszych pracowników.