Blog

Trendy w biżuterii w 2020

BĄDŹ EKO

Głównym tematem ostatnich miesięcy są szkodliwe działania ludzi skutkujące złym stanem naszej planety. To sprawiło, że coraz więcej ludzi stawia na ekologię i ochronę środowiska wprowadzając nowe nawyki w domach, firmach itp. W branży jubilerskiej również stawia się na ekologię, biżuteria z motywem roślinnym oraz biżuteria z motywem zwierzęcym zainspirowany naturą będzie królować w nadchodzącym sezonie. Już teraz możesz utożsamiać się z tymi wartościami poprzez wybór produktów naszej marki.

KOLOROWE KAMIENIE

Do łask wracają również kamienie, a przede wszystkim cyrkonie, które dzięki swoim wyjątkowym właściwościom optycznym genialnie imitują diamenty. W tym sezonie najmodniejsze będzie połączenie wielu kolorów w okazalej biżuterii. Pragnąc ubogacić swój codzienny wygląd oraz makijaż, postaw przede wszystkim na kolczyki z cyrkoniami i pokaż się światu w pięknej odsłonie.

POSTAW NA KOLCZYKI

Głównym dodatkiem do stylizacji w tym sezonie będą kolczyki. To one będą dopełniały każdą stylizację. Należy jednak pamiętać, że chodzi nie tylko o delikatne sztyfty, ale przede wszystkim o długie oraz ozdobne kolczyki. Ponadto warto postawić również na asymetrię, co doda odrobinę fantazji oraz oryginalności biżuterii noszonej na co dzień. Królować będą przede wszystkim biżuteria z motywem liści oraz biżuteria z motywem kwiatów. Warto również zwrócić uwagę na kolczyki z kamieniami.

CELEBRYTKI NADAL MODNE

Delikatne łańcuszki z gładkimi blaszkami w modnych wzorach nadal będą hitem ze względu na swój uniwersalizm. Tego typu biżuteria jest najbardziej odpowiednia na co dzień oraz do pracy. Naszyjniki oraz bransoletki typu celebrytka nie rzucają się w oczy dzięki czemu nie sprawią problemu w biurze gdzie firmy narzucają konkretny dress code. Subtelny naszyjnik oraz bransoletka doda atrakcyjności i uroku każdej kobiecie.

Podsumowując, najlepszym wyborem będzie biżuteria, która odpowiada naszym gustom, a nie ze względu na jej sezonowość, bądź modę. Można się inspirować i być na bieżąco z trendami, ale wybierajmy takie modele, które będą wyrażać i odzwierciedlać nasz charakter.