Blog

Biżuteria inspirowana naturą

Nadchodząca wiosna to jedna z ulubionych pór roku większości osób, ponieważ otaczającą nas natura budzi się do życia. Ogromna inspiracja w świecie biżuterii, również dla naszej marki ze względu na różnorodność kolorów oraz form. Naturę podziwiamy i zachwycamy się nią na co dzień, nic dziwnego, że fauna i flora zainspirowały wielu jubilerów. Dobierając dodatki w tym również biżuterię kierujemy się nie tylko trendami modowymi, ale również naszym samopoczuciem, okazją oraz porą roku.

BIŻUTERIA Z MOTYWEM KWIATÓW

Pierwszym bardzo popularnym motywem w biżuterii damskiej będzie biżuteria z motywem kwiatów. Delikatne, piękne rośliny uwielbiane przez wszystkie kobiety. Dzięki dokładnym obserwacjom można dostrzec wyjątkowość oraz piękno kwiatów i ich wrażliwość estetyczną. Przy produkcji poszczególnych modeli skupiamy się na urozmaiconych formach oraz lekkości i płynności kształtów, dzięki czemu powstała piękna biżuteria z motywem kwiatów. Jednak inspiracje nigdy się nie kończą, a natura dostarcza nam coraz to nowych inspiracji.

Dla kobiet, które preferują bardziej okazałą biżuterię, przygotowaliśmy kolekcję kilku wyjątkowych modeli. Biżuteria z motywem ażurowej lilijki to wzór perfekcyjnie pasujący do noszonych kolczyków, dzięki unikalnemu kształtowi, sprawiają wrażenie bardzo subtelnych oraz delikatnych. Wzór ten pojawia się w pełnych klasy biżuterii w formie wisiorków oraz bransoletek. Będą cudowną ozdobą podczas uroczystych okazji.

BIŻUTERIA Z MOTYWEM LIŚCI

Kolejną ogromną inspiracją wśród jubilerów jest biżuteria z motywem liści. Choć może wydawać się niepozorna to uważana jest za klasyk, a ich bogactwo oraz różnorodność jest tak samo okazała jak kwiatów. Specyficzna geometria daje wiele możliwości w tworzeniu biżuteryjnych wzorów. Dzięki rozłożystym kształtom biżuteria z motywem liści pięknie będzie odbijać światło co nada świeżości oraz elegancji Twoim stylizacjom.

BIŻUTERIA Z MOTYWEM DRZEWA

Swoją wyjątkowość również zawdzięcza biżuteria z motywem drzewa. Ten genialny kształt nie umknął również w naszym internetowym salonie z biżuterią. Biżuterię z elementami rozłożystej korony drzew życia lub drzew szczęścia można znaleźć w zawieszkach, kolczykach, bądź pierścionkach. Na pewno będzie to biżuteria idealna na prezent dla wielbicieli natury, nie tylko ze względu na ich piękno ale również symbolikę. Drzewko utożsamiane jest z życiem, ciągłym rozwojem, świadomością samego siebie i silnego charakteru. Piękny prezent dla współczesnych kobiet, które stawiają na ambicje oraz rozwój osobisty który stanie się czymś więcej niż zwykłą ozdobą. Będzie motywował do ciągłego działania i przypominał o drzemiącej w nas sile

Doskonałość biżuterii z motywem roślinnym zawdzięczamy urozmaiconym kształtom i kolorom. Tego typu wzory biżuteryjne pozwalają na wspomnienie letnich chwil czy też pięknych słonecznych, wiosennych dni. Przypominają o wspaniałej życiowej energii, która w tym czasie nam towarzyszy.