KOLCZYKI NA ZAPIĘCIU ANGIELSKIM

Kobiety szukając kolczyków idealnych stawiają przede wszystkim na wygląd, ale również na wygodę. Kolczyki na zapięciu angielskim lub jak większość zdrabnia, kolczyki angliki uważane są za jedne z wygodniejszych. Nie potrzebują już one dodatkowych zatyczek, a więc ciężko o zgubienie takiego kolczyka. Ich dodatkowym atutem jest łatwe zakładanie oraz bezpieczeństwo i brak możliwości zahaczenia o ubranie.

Zapięcie angielskie stosowane jest nie tylko w małych rozmiarach kolczyków. Wytrzymałość oraz solidne wykonanie pozwala na stosowanie ich również w dużych i bardziej okazałych modelach. Kolczyki z zapięciem angielskim nie muszą być od razu kojarzone ze sporą wagą oraz bólem uszu w trakcie ich noszenia. Wiele modeli wykonywana jest nowymi technologiami np. wycinanie laserowe z blachy srebrnej co sprawia, że mimo wielkości kolczyka jego waga nadal jest niewielka. Co za tym idzie kolczyki na angielskim zapięciu są bardzo wygodne nawet do noszenia na co dzień.

Angielskie zapięcie najczęściej używane jest w modelach podłużnych. Wtedy prezentują się najpiękniej, ponieważ wyglądają jak przedłużenie wiszących kolczyków, co daje spójną i estetyczną całość.