Kolczyki srebrne kółka z motylkiem

Original price was: 125,00 zł.Current price is: 112,50 zł.

Kolczyki pozłacane kółka z motylkiem

Original price was: 129,00 zł.Current price is: 116,10 zł.

KOLCZYKI MOTYLKI

Jeden z bardziej kobiecych modeli kolczyków to właśnie kolczyki motyle. Motyl to symbol życia, przemiany, szczęścia, lekkości i piękna. Są uniwersalne i kojarzone z dobrem. Kolczyki motylki będą idealnym prezentem na każdą okazję i dla kobiety w każdym wieku. Świetnie sprawdzą się również jako kolczyki dla dzieci.

Pod względem wygody, najczęściej i najchętniej wybieranymi kolczykami są kolczyki motylki sztyfty. Biżuteria Tyborowski wyszła naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek i stworzyła wiele pięknych modeli. Do wyboru mamy klasyczne pełne kolczyki srebrne motylki lub delikatniejsze z ażurowymi skrzydłami, czy wysadzane kamieniami szlachetnymi. Oczywiście wszystkie wzory są dostępne w wersji pozłacanej.

Dla miłośniczek błyskotek oraz kamieni proponujemy kolczyki motyle z cyrkoniami. Urocze i pełne wdzięku kolczyki zostały wzbogacone niewielkimi białymi cyrkoniami. Kolczyki motylki z cyrkoniami podkreślą swoim delikatnym blaskiem codzienne jak i te bardziej formalne wieczorowe stylizacje. Minimalistyczny styl oraz elegancja ukryta w tak niewielkim produkcie zachwyca i przyciąga uwagę wielu kobiet.