KOLCZYKI KONICZYNKI

Jeden z bardziej charakterystycznych motywów biżuteryjnych symbolizujących szczęście to czterolistna koniczyna. Biżuteria Tyborowski wręcz uwielbia ten motyw i tworzy coraz to nowsze bardziej ekstrawaganckie modele z udziałem koniczyny. Jeden z najczęściej wybieranych modeli z jej udziałem są kolczyki koniczynki.

W kolekcji Lucky znajdziemy proste, uniwersalne kolczyki koniczynki na sztyft wykonane z blaszki srebrnej. Sprawdzą się one u osób, które preferują stonowaną i delikatną biżuterię. Drugim równie subtelnym modelem są kolczyki koniczynki z czarną emalią. Dostępne są dwa wzory, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo do kolczyków z emalią mamy bransoletkę oraz naszyjnik celebrytkę aby tworzyć piękne komplety.
Natomiast dla dzieci, pod względem wielkości najczęściej wybierane są kolczyki ażurowe koniczynki. Ich niewielki rozmiar sprawia, że są bezpieczne i świetnie sprawdzą się do noszenia na co dzień do szkoły, czy na zajęcia.

Dla osób, które lubią delikatną biżuterię, lecz nieco bardziej wyrazistą mamy wiszące kolczyki koniczynki. Ażurowa koniczyna została wycięta z blaszki srebrnej i zawieszona na zapięciu angielskim. Drugim bestsellerem są kolczyki przeciągane koniczynki dostępne w różnych wersjach. Wszystkie kolczyki srebrne koniczynki Biżuteria Tyborowski przygotowała również w wersji pozłacanej.