Naszyjnik celebrytka srebrna góry

85,50 
Naszyjnik celebrytka góry to połączenie delikatnego łańcuszka i wyciętego laserowo kółeczka w którym mamy zamieszczony motyw gór. Przepiękny i subtelny dodatek dla miłośniczek gór, jak i górskich wędrówek. Srebrny naszyjnik góry to również symbol dla osób kochających podróże. Naszyjnik góry, dzięki swojej ażurowej formie jest niezwykle delikatny, a jego blask nadaje niepowtarzalnego uroku. Srebrna celebrytka góry to nie tylko wyjątkowa ozdoba, ale również wspomnienie odbytych wypraw. Biżuteria Tyborowski w swojej ofercie posiada bransoletkę z górami do kompletu.

Bransoletka celebrytka pozłacana góry

79,00 
Bransoletka celebrytka góry to połączenie delikatnego łańcuszka i wyciętego laserowo kółeczka w którym mamy zamieszczony motyw gór. Przepiękny i subtelny dodatek dla miłośniczek gór, jak i górskich wędrówek. Pozłacana bransoletka góry to również symbol dla osób kochających podróże. Bransoletka góry, dzięki swojej ażurowej formie jest niezwykle delikatna, a jej blask nadaje niepowtarzalnego uroku. Pozłacana bransoletka celebrytka góry to nie tylko wyjątkowa ozdoba, ale również wspomnienie odbytych wypraw. Biżuteria Tyborowski w swojej ofercie posiada naszyjnik celebrytkę z górami do kompletu.

Naszyjnik celebrytka pozłacana góry

89,10 
Naszyjnik celebrytka góry to połączenie delikatnego łańcuszka i wyciętego laserowo kółeczka w którym mamy zamieszczony motyw gór. Przepiękny i subtelny dodatek dla miłośniczek gór, jak i górskich wędrówek. Pozłacany naszyjnik góry to również symbol dla osób kochających podróże. Naszyjnik góry, dzięki swojej ażurowej formie jest niezwykle delikatny, a jego blask nadaje niepowtarzalnego uroku. Pozłacana celebrytka góry to nie tylko wyjątkowa ozdoba, ale również wspomnienie odbytych wypraw. Biżuteria Tyborowski w swojej ofercie posiada bransoletkę z górami do kompletu.

Bransoletka celebrytka srebrna góry

75,00 
Bransoletka celebrytka góry to połączenie delikatnego łańcuszka i wyciętego laserowo kółeczka w którym mamy zamieszczony motyw gór. Przepiękny i subtelny dodatek dla miłośniczek gór, jak i górskich wędrówek. Srebrna bransoletka góry to również symbol dla osób kochających podróże. Bransoletka góry, dzięki swojej ażurowej formie jest niezwykle delikatna, a jej blask nadaje niepowtarzalnego uroku. Srebrna bransoletka celebrytka góry to nie tylko wyjątkowa ozdoba, ale również wspomnienie odbytych wypraw. Biżuteria Tyborowski w swojej ofercie posiada naszyjnik celebrytkę z górami do kompletu.

BIŻUTERIA GÓRSKA

Biżuteria górska to piękny dodatek dla osób, które kochają podróże. Góry kojarzą nam się głównie ze spokojem, wolnością, oraz odskocznią od codziennych spraw. To magiczne miejsce jakim są góry sprawia, że możemy poczuć się jakbyśmy byli w innej krainie.

Biżuteria z górami może być również pięknym wspomnieniem najwspanialszych momentów wielu górskich wypraw. Wystarczy jedno spojrzenie na biżuterię i od razu wspomnieniami przeniesiemy się w ten magiczny czas wspinaczek i zdobywania szczytów.

Uwielbiasz przygody oraz wspinaczki, a góry to Twój drugi dom? Biżuteria górska zdecydowanie przypadnie Ci do gustu! Piękny naszyjnik celebrytka z górami oraz bransoletka z górami do kompletu powinny towarzyszyć codziennie każdemu pasjonacie górskich wędrówek. Biżuteria to nie tylko cudowna ozdoba ale wiele pięknych wspomnień. W dzisiejszych czasach popularne stało się noszenie przy sobie różnego rodzaju symboli czy elementu swoich zainteresowań.

Biżuteria z górami sprawdzi się nie tylko dla miłośników gór, również dla osób, które kochają podróże czy po prostu naturę i bliskie z nią obcowanie. Góry mogą być również symbolem pokonywania przeszkód, przełamywania barier, sprawdzenie swoich możliwości, więc dla wielu osób biżuteria tego typu będzie pewnego rodzaju amuletem. Biżuteria górska zachwyca swoim designem. Warto nosić biżuterię, która odzwierciedla nasze pasje oraz jest wyjątkowa i bliska naszemu sercu.