Kolczyki srebrne przeciągane konie

65,00 
Kolczyki przeciągane konie to delikatne oryginalne kolczyki srebrne, które przypadną do gustu zarówno nastolatkom jak i dorosłym kobietom. Kolczyki koniki to również genialny pomysł na prezent dla najmłodszych wielbicielek biżuterii. Kolczyki przeciągane to połączenie delikatnego elementu oraz łańcuszka, który wystarczy przewlec przez ucho. Tego typu kolczyki są niezwykle lekkie i komfortowe do noszenia na co dzień. Srebrne kolczyki przeciągane konie uzupełnią codzienne stylizacje jak i te bardziej formalne. Kolczyki konie to częsty wybór kobiet, których pasja związana jest z tymi cudownymi zwierzętami.

Kolczyki pozłacane przeciągane konie

69,00 
Kolczyki przeciągane konie to delikatne oryginalne kolczyki pozłacane, które przypadną do gustu zarówno nastolatkom jak i dorosłym kobietom. Kolczyki koniki to również genialny pomysł na prezent dla najmłodszych wielbicielek biżuterii. Kolczyki przeciągane to połączenie delikatnego elementu oraz łańcuszka, który wystarczy przewlec przez ucho. Tego typu kolczyki są niezwykle lekkie i komfortowe do noszenia na co dzień. Pozłacane kolczyki przeciągane konie uzupełnią codzienne stylizacje jak i te bardziej formalne. Kolczyki konie to częsty wybór kobiet, których pasja związana jest z tymi cudownymi zwierzętami.

Kolczyki srebrne przeciągane diamenty

65,00 
Od zawsze mówi się, że diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety. Kolczyki przeciągane diamenty łączą ze sobą oryginalność oraz klasykę. Srebrne kolczyki diamenty zostały stworzone z myślą o najnowszych trendach. Kolczyki przeciągane to połączenie delikatnego elementu oraz łańcuszka, który wystarczy przewlec przez ucho. Tego typu kolczyki są niezwykle lekkie i komfortowe do noszenia na co dzień. Ponadto diamenty symbolizują czystość, mądrość, a dzięki swojej trwałości również miłość i wierność.

Kolczyki pozłacane przeciągane diamenty

69,00 
Od zawsze mówi się, że diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety. Kolczyki przeciągane diamenty łączą ze sobą oryginalność oraz klasykę. Pozłacane kolczyki diamenty zostały stworzone z myślą o najnowszych trendach. Kolczyki przeciągane to połączenie delikatnego elementu oraz łańcuszka, który wystarczy przewlec przez ucho. Tego typu kolczyki są niezwykle lekkie i komfortowe do noszenia na co dzień. Ponadto diamenty symbolizują czystość, mądrość, a dzięki swojej trwałości również miłość i wierność.

Kolczyki srebrne przeciągane jednorożce

79,00 
Kolczyki jednorożce, znane również jako unicorn. Kolczyki przeciągane to połączenie delikatnego elementu oraz łańcuszka, który wystarczy przewlec przez ucho. Tego typu kolczyki są niezwykle lekkie i komfortowe do noszenia na co dzień. Jednorożec to stworzenie, które kochają małe dziewczynki oraz dorosłe kobiety. Każda z kobiet chociaż raz w życiu marzyła o świecie w którym żyją księżniczki oraz fantastyczne zwierzęta jakimi są właśnie jednorożce, czyli białe konie z długimi kolorowymi grzywami oraz złotym rogiem. Spełniliśmy to marzenie w postaci pięknych przeciąganych kolczyków, które charakteryzuje się niezwykłą delikatnością, a przy tym dbałością o detale.

Kolczyki pozłacane przeciągane jednorożce

85,00 
Kolczyki jednorożce, znane również jako unicorn. Kolczyki przeciągane to połączenie delikatnego elementu oraz łańcuszka, który wystarczy przewlec przez ucho. Tego typu kolczyki są niezwykle lekkie i komfortowe do noszenia na co dzień. Jednorożec to stworzenie, które kochają małe dziewczynki oraz dorosłe kobiety. Każda z kobiet chociaż raz w życiu marzyła o świecie w którym żyją księżniczki oraz fantastyczne zwierzęta jakimi są właśnie jednorożce, czyli białe konie z długimi kolorowymi grzywami oraz złotym rogiem. Spełniliśmy to marzenie w postaci pięknych przeciąganych kolczyków, które charakteryzuje się niezwykłą delikatnością, a przy tym dbałością o detale.

Kolczyki srebrne duże jednorożce z kolorową emalią

69,00 
Kolczyki jednorożce wykonane zostały ze srebra o najwyższej próbie 925. Kolczyki srebrne pokryte są wielokolorową emalią, dzięki czemu wzbudzają zachwyt u wielu dziewczynek. Kolczyki jednorożce to idealna biżuteria dla małych miłośniczek zwierząt. Srebrne kolczyki dziecięce z emalią cieszą się ogromnym powodzeniem u naszych najmłodszych klientek. Kolczyki dla dziewczynki mają zapięcie na sztyft co sprawia, że biżuteria jest bardzo lekka i komfortowa do noszenia na co dzień. Kolczyki jednorożce są nieco większe od poprzednich modeli kolczyków z kolorową emalią.

Kolczyki srebrne Myszka Miki z cyrkonią

59,00 
Kolczyki Myszka Miki to biżuteria z jedną z najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawalnych postaci na świecie. Nie ma takiej osoby, która nie wiedziałaby jak wygląda słynna myszka, symbol optymizmu, wspomnienie dzieciństwa. Kolczyki srebrne będą idealne dla miłośników bajek oraz Disneya. Kolczyki sztyfty zostały stworzone zarówno dla małych dziewczynek jak i dorosłych kobiet. Kolczyki myszki są ażurowe i zostały wzbogacone jedną niewielką cyrkonią. Kolczyki w kształcie Myszki Miki dzięki swojej prostocie i minimalizmowi pięknie komponują się do stylizacji na co dzień.

Kolczyki pozłacane Myszka Miki z cyrkonią

62,00 
Kolczyki Myszka Miki to biżuteria z jedną z najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawalnych postaci na świecie. Nie ma takiej osoby, która nie wiedziałaby jak wygląda słynna myszka, symbol optymizmu, wspomnienie dzieciństwa. Kolczyki pozłacane będą idealne dla miłośników bajek oraz Disneya. Kolczyki sztyfty zostały stworzone zarówno dla małych dziewczynek jak i dorosłych kobiet. Kolczyki myszki są ażurowe i zostały wzbogacone jedną niewielką cyrkonią. Kolczyki w kształcie Myszki Miki dzięki swojej prostocie i minimalizmowi pięknie komponują się do stylizacji na co dzień.

Kolczyki srebrne koty z emalią

59,00 
Kolczyki koty wykonane zostały ze srebra o najwyższej próbie 925. Kolczyki srebrne pokryte zostały kolorową emalią, dzięki czemu zachwycają wiele dziewczynek. Dodatkowo kolczyki mają zapięcie typu sztyft, a ich niewielki rozmiar sprawia, że biżuteria jest bardzo lekka i komfortowa do noszenia na co dzień. Intensywny kolor oraz piękny kształt zainteresuje wiele najmłodszych klientek. Srebrne kolczyki dziecięce z emalią cieszą się ogromnym powodzeniem.

Kolczyki srebrne serca z kolorową emalią

59,00 
Kolczyki serca wykonane zostały ze srebra o najwyższej próbie 925. Kolczyki srebrne pokryte zostały kolorową emalią, dzięki czemu wzbudzają zachwyt u wielu dziewczynek. Dodatkowo kolczyki mają zapięcie typu sztyft, a ich niewielki rozmiar sprawia, że biżuteria jest bardzo lekka i komfortowa do noszenia na co dzień. Kolczyki serduszka zachwycą swoim kształtem oraz intensywnym kolorem niejedną dziewczynkę. Srebrne kolczyki dziecięce z emalią cieszą się ogromnym powodzeniem u naszych najmłodszych klientek.

Kolczyki srebrne liski z emalią

59,00 
Kolczyki liski wykonane zostały ze srebra o najwyższej próbie 925. Kolczyki srebrne pokryte zostały wielokolorową emalią, dzięki czemu wzbudzają zachwyt u wielu dziewczynek. Dodatkowo kolczyki mają zapięcie typu sztyft, a ich niewielki rozmiar sprawia, że biżuteria jest bardzo lekka i komfortowa do noszenia na co dzień. Kolczyki w kształcie lisa to idealna biżuteria dla małych miłośniczek zwierząt. Srebrne kolczyki dziecięce z emalią cieszą się ogromnym powodzeniem u naszych najmłodszych klientek.

Kolczyki srebrne konie

59,00 
Kolczyki konie to delikatne oryginalne kolczyki srebrne, które przypadną do gustu zarówno nastolatkom jak i dorosłym kobietom. Kolczyki koniki to również genialny pomysł na prezent dla najmłodszych wielbicielek biżuterii. Subtelne kolczyki na sztyft uzupełnią codzienne stylizacje jak i te bardziej formalne. Kolczyki konie to częsty wybór wielbicielek koni, których pasja związana jest z tymi cudownymi zwierzętami.

Kolczyki pozłacane konie

62,00 
Kolczyki konie to delikatne oryginalne kolczyki pozłacane, które przypadną do gustu zarówno nastolatkom jak i dorosłym kobietom. Kolczyki koniki to również genialny pomysł na prezent dla najmłodszych wielbicielek biżuterii. Subtelne kolczyki na sztyft uzupełnią codzienne stylizacje jak i te bardziej formalne. Kolczyki konie to częsty wybór wielbicielek koni, których pasja związana jest z tymi cudownymi zwierzętami.

Kolczyki srebrne dinozaury

65,00 
Kolczyki dinozaury to idealna propozycja dla miłośników nietypowych wzorów jubilerskich. Biżuteria Tyborowski dbając o detale stworzyła piękne kolczyki na sztyft. Tego typu zapięcie jest bezpieczne dla naszych najmłodszych klientek oraz bardzo komfortowe do noszenia na co dzień. Srebrne kolczyki dinozaury z pewnością spodobają się najmłodszym miłośniczkom biżuterii i genialnie sprawdzą się jako pierwsze kolczyki. Zabawny kształt kolczyków zachwyci nie jedną dziewczynkę.

Kolczyki pozłacane dinozaury

69,00 
Kolczyki dinozaury to idealna propozycja dla miłośników nietypowych wzorów jubilerskich. Biżuteria Tyborowski dbając o detale stworzyła piękne kolczyki na sztyft. Tego typu zapięcie jest bezpieczne dla naszych najmłodszych klientek oraz bardzo komfortowe do noszenia na co dzień.  Pozłacane kolczyki dinozaury z pewnością spodobają się najmłodszym miłośniczkom biżuterii i genialnie sprawdzą się jako pierwsze kolczyki. Zabawny kształt kolczyków zachwyci nie jedną dziewczynkę.

Kolczyki srebrne łabędzie z emalią

59,00 
Kolczyki łabędzie wykonane zostały ze srebra o najwyższej próbie 925. Kolczyki srebrne pokryte zostały wielokolorową emalią, dzięki czemu wzbudzają zachwyt u wielu dziewczynek. Dodatkowo skrzydełka zostały posypane brokatem, co dodatkowo sprawia, że kolczyki pięknie się mienią. Kolczyki łabędzie to idealna biżuteria dla małych miłośniczek zwierząt. Srebrne kolczyki dziecięce z emalią cieszą się ogromnym powodzeniem u naszych najmłodszych klientek. Kolczyki dla dziewczynki mają zapięcie na sztyft oraz niewielki rozmiar co sprawia, że biżuteria jest bardzo lekka i komfortowa do noszenia na co dzień.

Kolczyki srebrne Myszka Miki z cyrkoniami

65,00 
Kolczyki Myszka Miki to biżuteria z jedną z najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawalnych postaci na świecie. Nie ma takiej osoby, która nie wiedziałaby jak wygląda słynna myszka, symbol optymizmu, wspomnienie dzieciństwa. Kolczyki srebrne będą idealne dla miłośników bajek oraz Disneya. Kolczyki sztyfty zostały stworzone zarówno dla małych dziewczynek jak i dorosłych kobiet. Kolczyki myszki zostały wzbogacone niewielkimi cyrkoniami i udekorowane kokardką co sprawia, że jest to wizerunek Myszki Minnie. Dzięki swojej prostocie i minimalizmowi pięknie komponują się do stylizacji na co dzień.

Kolczyki pozłacane Myszka Miki z cyrkoniami

69,00 
Kolczyki Myszka Miki to biżuteria z jedną z najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawalnych postaci na świecie. Nie ma takiej osoby, która nie wiedziałaby jak wygląda słynna myszka, symbol optymizmu, wspomnienie dzieciństwa. Kolczyki pozłacane będą idealne dla miłośników bajek oraz Disneya. Kolczyki sztyfty zostały stworzone zarówno dla małych dziewczynek jak i dorosłych kobiet. Kolczyki myszki zostały wzbogacone niewielkimi cyrkoniami i udekorowane kokardką co sprawia, że jest to wizerunek Myszki Minnie. Dzięki swojej prostocie i minimalizmowi pięknie komponują się do stylizacji na co dzień.

Kolczyki srebrne trójkąty z czarną emalią

52,00 
Biżuteria Tyborowski postawiła na geometrię, a konkretnie kolczyki trójkąty. Zostały one dodatkowo uzupełnione czarną emalią co sprawiło, że kolczyki srebrne są niezwykle stonowane. Biżuteria geometryczna stała się bardzo popularna w jubilerstwie. Dzięki bardzo niewielkiemu rozmiarowi oraz zapięciu typu sztyft kolczyki trójkąty są genialnym wyborem do noszenia na co dzień. Srebrne kolczyki trójkąty będą idealnym wyborem dla osób, które lubią delikatną wręcz niezauważalną biżuterię, ale także jako kolczyki dla dzieci.

Kolczyki pozłacane trójkąty z czarną emalią

55,00 
Biżuteria Tyborowski postawiła na geometrię, a konkretnie kolczyki trójkąty. Zostały one dodatkowo uzupełnione czarną emalią co sprawiło, że kolczyki pozłacane są niezwykle stonowane. Biżuteria geometryczna stała się bardzo popularna w jubilerstwie. Dzięki bardzo niewielkiemu rozmiarowi oraz zapięciu typu sztyft kolczyki trójkąty są genialnym wyborem do noszenia na co dzień. Pozłacane kolczyki trójkąty będą idealnym wyborem dla osób, które lubią delikatną wręcz niezauważalną biżuterię ale także jako kolczyki dla dzieci.

Kolczyki srebrne jednorożce z kolorową emalią

59,00 
Kolczyki jednorożce wykonane zostały ze srebra o najwyższej próbie 925. Kolczyki srebrne pokryte zostały wielokolorową emalią, dzięki czemu wzbudzają zachwyt u wielu dziewczynek. Kolczyki jednorożce to idealna biżuteria dla małych miłośniczek zwierząt. Srebrne kolczyki dziecięce z emalią cieszą się ogromnym powodzeniem u naszych najmłodszych klientek. Kolczyki dla dziewczynki mają zapięcie na sztyft oraz niewielki rozmiar co sprawia, że biżuteria jest bardzo lekka i komfortowa do noszenia na co dzień.

Kolczyki srebrne jednorożce z emalią

52,00 
Kolczyki jednorożce znane jako unicorn wykonane zostały ze srebra o najwyższej próbie 925. Kolczyki srebrne pokryte kolorową emalią, dzięki czemu wzbudzają zachwyt u niejednej dziewczynki. Będzie to idealna biżuteria dla małych miłośniczek zwierząt. Srebrne kolczyki dziecięce z motywem jednorożca cieszą się ogromnym powodzeniem u naszych najmłodszych klientek. Kolczyki dla dziewczynki mają zapięcie na sztyft oraz niewielki rozmiar co sprawia, że biżuteria jest bardzo komfortowa do noszenia.

Kolczyki srebrne Husky z emalią

59,00 
Kolczyki husky wykonane zostały ze srebra o najwyższej próbie 925. Kolczyki srebrne pokryte kolorową emalią, dzięki czemu wzbudzają zachwyt u niejednej dziewczynki. Będzie to idealna biżuteria dla małych miłośniczek zwierząt. Srebrne kolczyki dziecięce z motywem psa husky cieszą się ogromnym powodzeniem u naszych najmłodszych klientek. Kolczyki dla dziewczynki mają zapięcie na sztyft oraz niewielki rozmiar co sprawia, że biżuteria jest bardzo komfortowa do noszenia.

Kolczyki srebrne kaczuszki

59,00 
Kolczyki kaczuszki wykonane zostały ze srebra o najwyższej próbie 925. Zostały pokryte kolorową emalią, dzięki czemu wzbudzają zachwyt u niejednej dziewczynki, a szczególnie będzie to idealna biżuteria dla miłośników zwierząt. Srebrne kolczyki dziecięce z motywem malutkiej kaczki cieszą się ogromnym powodzeniem u naszych najmłodszych klientek. Kolczyki dla dziewczynki mają zapięcie na sztyft oraz niewielki rozmiar co sprawia, że biżuteria jest bardzo komfortowa do noszenia.

Kolczyki srebrne sarenki

62,00 
Delikatne kolczyki sarenki zostały wyprodukowane na wzór słynnego Bambi. Ulubiona postać z bajki będzie cudownym prezentem dla fanów Disneya, ale także będą to idealne kolczyki dla miłośników zwierząt. Kolczyki srebrne sarenki przypadną do gustu nie tylko dzieciom. Biżuteria Tyborowski wyprodukowała kolczyki sarenki również w drugiej wersji, bardziej dziecięcej ze względu iż kolczyki srebrne zostały pokryte kolorową emalią. Kolczyki sarenki będą cudownym prezentem dla mamy i córki - dla mamy w wersji srebrnej lub pozłacanej, a dla dziewczynki delikatne emaliowane kolczyki.

Kolczyki pozłacane sarenki

65,00 
Delikatne kolczyki sarenki zostały wyprodukowane na wzór słynnego Bambi. Ulubiona postać z bajki będzie cudownym prezentem dla fanów Disneya, ale także będą to idealne kolczyki dla miłośników zwierząt. Kolczyki pozłacane sarenki przypadną do gustu nie tylko dzieciom. Biżuteria Tyborowski wyprodukowała kolczyki sarenki również w drugiej wersji, bardziej dziecięcej ze względu iż kolczyki srebrne zostały pokryte kolorową emalią. Kolczyki sarenki będą cudownym prezentem dla mamy i córki - dla mamy w wersji srebrnej lub pozłacanej, a dla dziewczynki delikatne emaliowane kolczyki.

Kolczyki srebrne sarenki z emalią

59,00 
Kolczyki sarenki wykonane zostały ze srebra o najwyższej próbie 925. Zostały pokryte kolorową emalią, dzięki czemu wzbudzają zachwyt u niejednej dziewczynki, a szczególnie będzie to idealna biżuteria dla miłośników zwierząt. Kolczyki sarenki są kojarzone z ulubioną postacią Bambi z Disneya. Srebrne kolczyki dziecięce z motywem sarenki cieszą się ogromnym powodzeniem u naszych najmłodszych klientek. Kolczyki dla dziewczynki mają zapięcie na sztyft oraz niewielki rozmiar co sprawia, że biżuteria jest bardzo komfortowa do noszenia.

Kolczyki srebrne sowy z emalią

59,00 
Kolczyki sowy wykonane zostały ze srebra o najwyższej próbie 925. Zostały pokryte kolorową emalią, dzięki czemu wzbudzają zachwyt u niejednej dziewczynki, a szczególnie będzie to idealna biżuteria dla miłośników zwierząt. Kolczyki dla dzieci z motywem sowy cieszy się ogromnym powodzeniem u naszych najmłodszych klientek. Zapięcie na sztyft oraz niewielki rozmiar sprawia, że biżuteria dziecięca jest bardzo komfortowa do noszenia. Srebrne kolczyki będą cudownym prezentem dla małej strojnisi na urodziny czy Dzień Dziecka.

Kolczyki srebrne króliczki

55,00 
Kolczyki króliczki to delikatne ażurowe kolczyki wkrętki, które ze względu na swoją niewielką wagę idealnie sprawdzą się jako kolczyki dla dzieci lub jako prezent dla młodej osoby. Dodatkowo w srebrne kolczyki króliczki zostało wplecione serduszko co nadaje im uroku. Kolczyki króliki urzekną niejedną dziewczynkę. Sprawdzą się również jako kolczyki dla miłośników zwierząt.

Kolczyki pozłacane króliczki

59,00 
Kolczyki króliczki to delikatne ażurowe kolczyki wkrętki, które ze względu na swoją niewielką wagę idealnie sprawdzą się jako kolczyki dla dzieci lub jako prezent dla młodej osoby. Dodatkowo w pozłacane kolczyki króliczki zostało wplecione serduszko co nadaje im uroku. Kolczyki króliki urzekną niejedną dziewczynkę. Sprawdzą się również jako kolczyki dla miłośników zwierząt.

Kolczyki srebrne hashtagi

59,00 
Podążając za trendami Biżuteria Tyborowski postawiła na nowoczesność. Kolczyki srebrne hashtagi będą świetnym wyborem dla osób śledzących media społecznościowe, co za tym idzie jest to idealna biżuteria dla nastolatków. Delikatne kolczyki wkrętki nie będzie również problemem w noszeniu kolczyków nawet do szkoły, a dzięki zapięciu typu sztyft są komfortowe w noszeniu. Biżuteria srebrna w kształcie hashtagów będzie pasować dojrzałym kobietom, ale sprawdzi się również jako biżuteria dla dzieci.

Kolczyki pozłacane hashtagi

65,00 
Podążając za trendami Biżuteria Tyborowski postawiła na nowoczesność. Kolczyki pozłacane hashtagi będą świetnym wyborem dla osób śledzących media społecznościowe, co za tym idzie jest to idealna biżuteria dla nastolatków. Delikatne kolczyki wkrętki nie będzie również problemem w noszeniu kolczyków nawet do szkoły, a dzięki zapięciu typu sztyft są komfortowe w noszeniu. Biżuteria pozłacana w kształcie hashtagów będzie pasować dojrzałym kobietom, ale sprawdzi się również jako biżuteria dla dzieci.

Kolczyki srebrne kółka z czarną emalią

62,00 
Biżuteria Tyborowski postawiła na klasyk jakim są kolczyki kółka. Zostały one dodatkowo uzupełnione czarną emalią co sprawiło, że kolczyki srebrne stały się niezwykle stonowane. Dzięki swojej lekkości, niewielkiemu rozmiarowi oraz zapięciu typu sztyft kolczyki kółeczka są genialnym wyborem do noszenia na co dzień. Kolczyki kółka będą idealnym wyborem dla osób, które lubią delikatną wręcz niezauważalną biżuterię.

Kolczyki pozłacane kółka z czarną emalią

65,00 
Biżuteria Tyborowski postawiła na klasyk jakim są kolczyki kółka. Zostały one dodatkowo uzupełnione czarną emalią co sprawiło, że kolczyki pozłacane stały się niezwykle stonowane. Dzięki swojej lekkości, niewielkiemu rozmiarowi oraz zapięciu typu sztyft kolczyki kółeczka są genialnym wyborem do noszenia na co dzień. Kolczyki kółka będą idealnym wyborem dla osób, które lubią delikatną wręcz niezauważalną biżuterię.

Kolczyki srebrne pieski z emalią

55,00 
Kolczyki pieski wykonane ze srebra o najwyższej próbie 925. Zostały pokryte kolorową emalią, dzięki czemu wzbudzają zachwyt u niejednej dziewczynki, a szczególnie miłośniczek zwierząt. Biżuteria o wesołym kształcie buldogów cieszy się ogromnym powodzeniem u naszych najmłodszych Klientek. Zapięcie na sztyft oraz niewielki rozmiar sprawia, że tego typu biżuteria dziecięca jest bardzo komfortowa do noszenia. Urocze, srebrne kolczyki będą cudownym prezentem dla małej strojnisi na urodziny czy Dzień Dziecka.

Kolczyki srebrne pandy z kokardką

55,00 
Delikatne kolczyki pandy z kolekcji dziecięcej wykonane ze srebra najwyższej próby 925 oraz pokryte emalią. Panda dodatkowo ma małą różową kokardkę, co sprawia, że kolczyki są bardziej kolorowe. Śliczny wzór oraz niewielki rozmiar sprawia, że idealnie pasują dziewczynkom, a rodzice będą spokojni, że w czasie zabaw dziecko będzie bezpieczne, a noszenie kolczyków komfortowe. Urocza, srebrna biżuteria będzie cudownym prezentem dla małej strojnisi na urodziny czy Dzień Dziecka.

Kolczyki srebrne pandy

55,00 
Delikatne kolczyki pandy z kolekcji dziecięcej wykonane ze srebra najwyższej próby 925 oraz pokryte emalią. Śliczny wzór oraz niewielki rozmiar sprawia, że idealnie pasują dziewczynkom, a rodzice będą spokojni, że w czasie zabaw dziecko będzie bezpieczne, a noszenie kolczyków komfortowe. Urocza, srebrna biżuteria będzie cudownym prezentem dla małej strojnisi na urodziny czy Dzień Dziecka.

Kolczyki srebrne oksydowane buźki – emotikony serca

45,00 
Biżuteria z motywem buziek - emotikonek, to nowość na rynku. Jest to must have każdej nastolatki. Ich minimalizm sprawi, że będą świetnie pasować do codziennych szkolnych stylizacji, a wszystkie koleżanki będą zachwycać się tym pięknym dodatkiem. Dzięki temu, że kolczyki są niewielkie i bardzo lekkie, będą również świetnie się sprawdzać u młodszych dziewczynek.

Kolczyki srebrne oksydowane buźki z językiem – emotikony

49,00 
Biżuteria z motywem buziek - emotikonek, to nowość na rynku. Jest to must have każdej nastolatki. Ich minimalizm sprawi, że będą świetnie pasować do codziennych szkolnych stylizacji, a wszystkie koleżanki będą zachwycać się tym pięknym dodatkiem. Dzięki temu, że kolczyki są niewielkie i bardzo lekkie, będą również świetnie się sprawdzać u młodszych dziewczynek.

Kolczyki srebrne oksydowane uśmiechnięte buźki – emotikony

45,00 
Biżuteria z motywem buziek - emotikonek, to nowość na rynku. Jest to must have każdej nastolatki. Ich minimalizm sprawi, że będą świetnie pasować do codziennych szkolnych stylizacji, a wszystkie koleżanki będą zachwycać się tym pięknym dodatkiem. Dzięki temu, że kolczyki są niewielkie i bardzo lekkie, będą również świetnie się sprawdzać u młodszych dziewczynek.

Zawieszka pozłacana podkowa

45,00 
Podkowa to powszechny symbol, kojarzony ze szczęściem i ochroną, którego zadaniem jest odpędzanie złych mocy. Podarowany bliskiej osobie może oznaczać, że życzymy jej jak najlepiej, chcemy ją wesprzeć, a piękna zawieszka będzie dodatkowo chronić obdarowaną osobę. Do podkowy dodano niewielki kwiatek, który dopełnia zawieszkę i nadaje jej uroku. Może być również doskonałym prezentem dla kobiet, których zainteresowaniem jest jazda konna lub dla miłośników tych cudownych zwierząt.

Zawieszka srebrna podkowa

39,00 
Podkowa to powszechny symbol, kojarzony ze szczęściem i ochroną, którego zadaniem jest odpędzanie złych mocy. Podarowany bliskiej osobie może oznaczać, że życzymy jej jak najlepiej, chcemy ją wesprzeć, a piękna zawieszka będzie dodatkowo chronić obdarowaną osobę. Do podkowy dodano niewielki kwiatek, który dopełnia zawieszkę i nadaje jej uroku. Może być również doskonałym prezentem dla kobiet, których zainteresowaniem jest jazda konna lub dla miłośników tych cudownych zwierząt.

Kolczyki srebrne słonie

45,00 
Od zawsze słoń z podniesioną trąbą to oznaka szczęścia oraz mądrości. Wiele osób traktuje ten symbol jako amulet, którego zadaniem jest przyciąganie dobrych mocy. Dzięki temu biżuteria nabiera nowego znaczenia, ponadto jej delikatność sprawi, że na pewno przypadnie do gustu dziewczynkom, nastolatkom jak również dojrzałym kobietom. Biżuteria z motywem słonia będzie egzotycznym akcentem zdobiącym każdą stylizację.

Kolczyki pozłacane słonie

49,00 
Od zawsze słoń z podniesioną trąbą to oznaka szczęścia oraz mądrości. Wiele osób traktuje ten symbol jako amulet, którego zadaniem jest przyciąganie dobrych mocy. Dzięki temu biżuteria nabiera nowego znaczenia, ponadto jej delikatność sprawi, że na pewno przypadnie do gustu dziewczynkom, nastolatkom jak również dojrzałym kobietom. Biżuteria z motywem słonia będzie egzotycznym akcentem zdobiącym każdą stylizację.

Kolczyki srebrne ażurowe koniczynki

45,00 
Kolczyki ażurowe koniczynki to ponadczasowy motyw biżuteryjny, zaraz obok serca. Srebrne kolczyki ażurowe koniczynki to przepiękny prezent dla osoby, którą chcemy obdarować tak magicznym symbolem. Koniczyna od zawsze znana jest wszystkim jako oznaka szczęścia, natomiast symbolika jej jest bardziej złożona, ponieważ każdy z czterech listków oznacza wiarę, nadzieję, miłość oraz szczęście. Biżuteria ta będzie talizmanem dla najbliższej osoby, którą pragniemy obdarować tym co najlepsze.

Kolczyki pozłacane ażurowe koniczynki

49,00 
Koniczynka to ponadczasowy motyw biżuteryjny, zaraz obok serca. Kolczyki pozłacane koniczynki to przepiękny prezent dla osoby, którą chcemy obdarować tak magicznym symbolem. Koniczyna od zawsze znana jest wszystkim jako oznaka szczęścia, natomiast symbolika jej jest bardziej złożona, ponieważ każdy z czterech listków oznacza wiarę, nadzieję, miłość oraz szczęście. Biżuteria ta będzie talizmanem dla najbliższej osoby, którą pragniemy obdarować tym co najlepsze.

Kolczyki srebrne serca

45,00 
Jeden z najbardziej popularnych i charakterystycznych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim najsilniejsze uczucie, czyli miłość. Pasuje zarówno na prezent dla drugiej połówki oraz na rocznicę, jak również dla mamy, siostry, czy najbliższej przyjaciółki, aby wyrazić wdzięczność za zaangażowanie, bliskość, troskę, którą nas otaczają, aby podkreślić, że myślimy o danej osobie. Biżuteria z symbolem serca to najprostszy i najpiękniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć. Ponadczasowy charakter sprawi, że prezent z motywem serca spodoba się kobiecie w każdym wieku i będzie przypominać, jak ogromne ma znaczenie.

BIŻUTERIA DLA DZIECI

Biżuteria dla dzieci zaprojektowana przez Biżuterię Tyborowski to kolekcja produktów przede wszystkim dla naszych najmłodszych klientek. Każda dziewczynka podpatrując mamę, zazdrości i również marzy o pięknej, błyszczącej biżuterii. Biżuteria Tyborowski wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i stara się spełnić marzenia tworząc wzory biżuterii z bajek, kolorowych zwierząt, z cyrkoniami i wiele innych. Biżuteria dziecięca stanowi wyzwanie, ponieważ dobór wzorów, kształtów, zapięć musi sprostać wymagającym gustom młodych dam.

Kolczyki dziecięce to najliczniejsza gama produktów. Znajdziemy kolczyki z kolorową emalią w kształcie piesków, łabędzi, pand, jednorożców i wiele innych pięknych wzorów. Chętnie wybierane kolczyki dla dzieci to misie, serca, korony, motylki oraz słynne kolczyki sarenki wzorowane na kultowej postaci z Disneya – Bambi. Dodatkowo naszym bestsellerem są kolczyki łapki z różowymi cyrkoniami. Kolczyki dla dziewczynek to must have w pierwszej szkatułce każdej najmłodszej miłośniczki biżuterii.

W drugiej kolejności chętnie wybieraną biżuterią dla dzieci są naszyjniki lub zawieszki. W tej kolekcji możemy również znaleźć motywy zwierzęce, serduszka i wiele innych. Dodatkowo możemy wybrać łańcuszek o różnej długości tak, aby pasował dla naszych najmłodszych klientek.

Biżuteria dla najmłodszych to nie tylko ozdoba, ale swego rodzaju pamiątka. Biżuteria srebrna dla dzieci może być prezentem na rozpoczęcie lub zakończenie szkoły, urodziny, Dzień Dziecka i wiele innych okazji. Znajdą Państwo u nas również biżuterię na Chrzest, czy Komunię Świętą. Podaruj swojemu dziecku wyjątkowy prezent – biżuterię pełną radości, kolorów i magii.