KOLCZYKI KOŁA

Kolczyki koła to klasyka sama w sobie. Nie ma chyba tak ponadczasowego i uniwersalnego drugiego modelu kolczyków. Kolczyki koła to must have! Każda kobieta w swojej kolekcji powinna posiadać przynajmniej jedną parę kolczyków kół. Dla wielu osób kolczyki kółka są znane jako szarniry.

Biżuteria Tyborowski w swojej ofercie posiada szeroki wybór kół. Zaczynając od tych klasycznych modeli do wyboru mamy kolczyki srebrne koła w dwóch grubościach, cienkie kolczyki koła oraz średniej grubości. Jeżeli chodzi o rozmiar to w swojej kolekcji posiadamy kolczyki małe kółka zaczynające się już od średnicy 1 cm, aż do dużych kół o średnicy nawet 10 cm! Wszystkie modele kolczyków kół są dostępne w wersji pozłacanej.

Dodatkowo w naszym sklepie możemy znaleźć cienkie kolczyki kółka z zawieszką. Najczęściej wybieraną zawieszką jest krzyżyk lub gwiazdka. Drugim modelem są niewielkie kolczyki kółka na zatrzask z zawieszką. Dzięki temu zapięciu, po usłyszeniu charakterystycznego “kliknięcia” możemy być pewni, że ich nie zgubimy. Ich grubość jest nieco większa od klasycznych kół Biżuteria Tyborowski. Występują one tylko w jednym rozmiarze o średnicy 1 cm.

Dla kobiet, które kochają błyszczeć idealnym wyborem będą kolczyki koła z cyrkoniami, a dla bardziej nowoczesnych kobiet proponujemy kolczyki skręcone koła, o nietypowym wzorze. Kolczyki nabierają pazura dzięki wgłębieniom, które powstały przez skręcenie srebrnej rurki, z której są wykonane. Kolczyki pięknie odbijają światło, lśniąc i mieniąc się przy każdym ruchu głowy.

Wybór kolczyków kół w Biżuterii Tyborowski jest tak ogromny, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Znane i kochane przez większość kobiet kolczyki koła pasują do każdej stylizacji i z pewnością dodadzą charakteru niejednej kreacji.