KOLCZYKI SZTYFTY

Kolczyki sztyfty znane potocznie jako kolczyki wkrętki. Kolczyki tego typu to niewielkie kamienie szlachetne lub różnego rodzaju symbole zakończone prostym bolcem i zapinane za pomocą tzw. baranka lub silikonowej zatyczki. Kolczyki na sztyfcie charakteryzują się tym, że przylegają do ucha. Znajdziemy również kolczyki sztyfty wiszące, a nawet kolczyki koła na sztyft. Oczywiście ich waga musi być niewielka, tak aby pięknie się układały. Kolczyki na sztyft są uwielbiane ze względu na wygodę oraz dlatego, że zapięcie jest niewidoczne, dzięki czemu nie zaburzy kompozycji całego kolczyka. Zapięcie typu sztyft jest na tyle trwałe, że świetnie sprawdza się nawet w trakcie treningów, tańca i wielu innych codziennych czynności.

Ze względu na bezpieczeństwo, kolczyki sztyfty są wybierane również jako kolczyki dla dzieci. Ich zaletą jest fakt, że są niewielkich rozmiarów, nie wplątują się we włosy oraz ciężko o zahaczenie i zgubienie kolczyków, które przylegają do ucha. Różnorodność wzorów zachwyca wiele dziewczynek. Biżuteria Tyborowski oferuje naszym najmłodszym klientom gamę kolczyków z emalią o przeróżnych kształtach zaczynając od zwierząt skończywszy na postaciach z bajek. Kiedy kolorowe kolczyki staną się zbyt dziecinne, dla nieco starszych dziewczynek mamy do wyboru kolczyki srebrne na sztyft w wielu wzorach oraz dostępne w wersji pozłacanej. Zdecydowanie najbardziej uwielbianym motywem są kolczyki motylki oraz kolczyki serduszka, a bestseller, jakim są kolczyki sztyfty z cyrkoniami, sprawdzą się na wiele lat.

Kolczyki sztyfty to zdecydowany must have każdej kobiety. Świetnie się sprawdzą na co dzień jak i na większe wyjścia, ponieważ w zależności od motywu, pasują do wszystkich stylizacji. Ich noszenie jest tak wygodne i wręcz niewyczuwalne, że zapominamy, że coś mamy w uszach.Szeroka gama wzorów pozwoli wybrać idealne kolczyki na każdą okazję. Kolczyki sztyfty to również perfekcyjny prezent gdy nie mamy pomysłu lub potrzebujemy czegoś “na szybko”.