KOLCZYKI SERDUSZKA

Kolczyki serca to jeden z częściej wybieranych motywów w biżuterii. Każda kobieta uwielbia otaczać się wyjątkowymi ozdobami. Kolczyki serduszka to uniwersalny dodatek, który pasuje kobiecie w każdym wieku. Sprawdzi się jako kolczyki dla dzieci, ale również będą pasowały dojrzałym kobietom.

Biżuteria Tyborowski oferuje szeroki wybór kolczyków serduszek. Znajdziemy wiele wariacji np. kolczyki serca na sztyft wykonane z blaszki srebrnej, bardzo wygodne, a zarazem efektowne; subtelne niewielkie ażurowe kolczyki serca pięknie przylegające do ucha. Kolczyki serduszka na kółku, gdzie mamy zjawiskowe połączenie srebra i srebra pozłacanego. Zdecydowanym bestsellerem są kolczyki serca z cyrkoniami białymi lub kolorowymi do wyboru. Dla fanek nowoczesnych, nietuzinkowych wzorów znajdziemy kolczyki serca ze skrzydłami.

Różnorodność wzorów sprawia, że kolczyki serca nigdy się nie znudzą i zawsze będą idealnym rozwiązaniem na prezent, nie tylko dla drugiej połówki. Kolczyki serduszka sprawdzą się jako upominek dla przyjaciółki, mamy, córki czy siostry. Serce symbolizuje miłość, ale również przyjaźń, troskę i bliskość. Tego typu biżuteria będzie cudownym wspomnieniem i z pewnością sprawi ogromną przyjemność osobie obdarowanej.

Biżuteria Tyborowski projektuje coraz to nowsze i piękniejsze wzory z serduszkiem. Warto zapoznać się z naszą ofertą i śledzić naszą zakładkę nowości.