KOLCZYKI KRZYŻE

Motyw krzyża jest bardzo lubiany i często noszony przez klientki. Z biegiem czasu krzyż przestał być traktowany traktowany tylko jako symbol religijny. Stał się pięknym modnym motywem w biżuterii i wielu innych dziedzinach. Kolczyki krzyże to zdecydowany hit ostatnich sezonów. Biżuteria Tyborowski przygotowała wiele propozycji z jego udziałem.

Dla miłośniczek stonowanej i delikatnej biżuterii idealnym wyborem będą kolczyki krzyżyki na sztyft, które dzięki swojemu zapięciu są wygodne do noszenia na co dzień. W ofercie znajdziemy również sztyfty kolczyki krzyżyki z cyrkoniami.

Dla fanek nowoczesnych form proponujemy bardziej widoczną biżuterię, nadającą charakteru stylizacjom. Kolczyki wiszące krzyże, wycięte laserowo z blaszki srebrnej, z pewnością spełnią te oczekiwania. Kolczyki krzyże duże oprócz wygodnego zapięcia angielskiego, ich niewielka waga sprawia, że są wręcz niewyczuwalne na uszach, a mimo to przykuwają uwagę. Dodatkowo kolczyki wiszące optycznie wysmuklą kobiecą twarz.

Kolczyki koła to klasyk w jubilerstwie, tutaj mamy propozycję z zawieszkami. Zaczynając od niewielkich rozmiarów mamy kolczyki kółka z krzyżykiem, na tak zwany zatrzask. Kolczyki są nieco grubsze, a ich zapięcie sprawia, że z pewnością ich nie zgubimy. Dla klientek, które preferują większe i okazałe modele mamy kolczyki koła z krzyżykiem o różnych średnicach (nawet do 6 cm) lub kolczyki koła z zawieszonym krzyżem wewnątrz. Kombinacji jest wiele i z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model kolczyków z krzyżykiem.