KOLCZYKI GWIAZDKI

Kolczyki gwiazdki to motyw, który zachwyca mnóstwo kobiet od wielu lat. Ponadczasowe, kobiece, dodające uroku kolczyki gwiazdki sprawią, że z pewnością, właścicielka gwiazdkowej biżuterii poczuje się wyjątkowo. Piękna biżuteria jest przede wszystkim dopełnieniem wszystkich stylizacji tzw. “wisienką na torcie”, ale również sprawia, że dzięki niej stajemy się bardziej pewni siebie. Gwiazdki nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będą jednym z bestsellerów wśród wielu konkurencyjnych modeli. Biżuteria Tyborowski w swojej ofercie posiada szeroką gamę różnorodnych i awangardowych kolczyków z gwiazdkami, tak aby każdy znalazł odpowiedni wzór dla siebie.

Kolczyki gwiazdki na sztyft to najczęściej wybierane projekty z wielu propozycji od Bizuteria Tyborowski. Kochane są za minimalizm oraz subtelność. Dzięki wygodnemu zapięciu, świetnie sprawdzą się na co dzień oraz jako kolczyki dla dzieci. Kolczyki gwiazdki sztyfty dostaniemy w różnych kombinacjach, od pojedynczych niewielkich kolczyków, po ażurowe i bardziej zdobione modele. Najchętniej kupowanym modelem są kolczyki gwiazdki z cyrkoniami. Małe, ozdobne, ażurowe kolczyki gwiazdki wysadzane białymi cyrkoniami cudownie będą lśnić na kobiecym uchu.

Dla miłośniczek większych modeli polecamy kolczyki kółka z zawieszoną na nich gwiazdką. Niewielkie kolczyki kółka o średnicy 1 cm na tzw. “zatrzask” są równie bezpieczne i wygodne jak sztyfty. Do wyboru mamy kolczyki kółka z ażurową gwiazdką lub z gwiazdką pełną. Kolczyki koła to klasyka sama w sobie, dlatego też dostępne są większe, standardowe kolczyki koła z gwiazdką. Dla osób o bardziej okrągłej twarzy polecamy kolczyki wiszące gwiazdki, które optycznie wydłużą i wysmuklą twarz.