BRANSOLETKI Z KONICZYNKĄ

Koniczyna, znana nam przede wszystkim jako symbol szczęścia, bardzo często pojawia się w biżuterii. Jubilerzy uwielbiają tworzyć piękne, nowoczesne modele z jej udziałem. Idąc za trendami oraz potrzebami naszych klientów możemy znaleźć ogromną różnorodność w wyborze idealnej bransoletki z koniczynką czy kolczyków.

Biżuteria stworzyła przepiękną kolekcję Lucky, w której główną rolę gra właśnie słynna koniczyna. Najchętniej wybierane z kolekcji są bransoletki z koniczyną. Do wyboru mamy dwa wzory, pierwszy to klasyczna bransoletka linka z koniczynką, a druga to bransoletka z rurką z doczepioną koniczynką. Dla osób, które preferują bardziej delikatną biżuterię idealna będzie bransoletka celebrytka z koniczynką. Niektóre modele celebrytek zostały wzbogacone niewielkimi cyrkoniami dzięki, którym bransoletki pięknie będą błyszczeć na kobiecym nadgarstku. Dla miłośniczek stonowanej biżuterii genialnie sprawdzi się bransoletka koniczynka z czarną emalią, do której możemy dobrać naszyjnik celebrytkę oraz kolczyki tworząc piękny komplet.

Bransoletka koniczynka jest niezwykle uniwersalna, dlatego też spodoba się każdej kobiecie. Biżuteria z koniczynką to przepiękny prezent zapewniający osobie obdarowanej szczęście, sukces, radość i powodzenie. Sprawdzi się jako podarunek dla ukochanej, ale również dla mamy, córki, siostry czy przyjaciółki. Dodatkowo bransoletka z koniczynką pasuje do każdej stylizacji. Zestawić ją można z casualowym lookiem, jeansami i białym t-shirtem, ale także z elegancką, wieczorową kreacją. Bransoletki z koniczynką to strzał w dziesiątke.