Blog

Motyw serca w biżuterii

Biżuteria z sercem jest najbardziej popularna i najczęściej wybierana wśród klientów. Uniwersalność tego motywu sprawia, że biżuteria z sercem nie jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla ukochanej. Owszem, jest często wybierana dla drugiej połówki, jednak chęć wyrażenia uczuć, wdzięczności i przywiązania sprawia, że świetnie nadaje się również jako prezent dla mamy, siostry czy bliskiej przyjaciółki. Może się wydawać, że motyw serca jest dość banalny, jednak według na, nie ma prostszego i piękniejszego sposobu na wyrażenie swoich uczuć. Przepiękna biżuteria z sercem zawsze będzie przypominać właścicielce o cudownych chwilach związanych z osobą od której otrzymała wyjątkową ozdobę.

NASZYJNIK SERCE

Na co zwrócić uwagę przy wyborze biżuterii z sercem? Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i prezentujemy wiele pięknych modeli po to, aby każdy mógł wybrać odpowiedni upominek. Naszyjnik z sercem sprawdzi się jako prezent dla ukochanej. Będzie idealnym wyrażeniem swoich uczuć i wyznaniem miłości. Warto zwrócić uwagę, czy druga połówka preferuje subtelną czy bardziej wyrazistą biżuterię. Jeżeli stawiamy na delikatność, to najlepszym wyborem będzie celebrytka z sercem. Naszyjnik celebrytka to połączenie cienkiego łańcuszka, najczęściej typu , wraz z zawieszoną na stałe blaszką srebrną w wybranym kształcie. Gdy ukochana preferuje bardziej okazałą biżuterię to świetnym rozwiązaniem będzie  naszyjnik z cyrkoniami, który pięknie będzie błyszczał podkreślając jej urodę. Alternatywę może stanowić również zawieszka dmuchane serce do którego warto dobrać łańcuszek. Tego typu biżuteria jest ponadczasowa i pasuje do każdej stylizacji, zarówno na co dzień jak i na eleganckie wyjścia.

BRANSOLETKA CELEBRYTKA Z SERCEM

Tak jak wspominaliśmy na początku, serce nie jest zarezerwowane tylko dla ukochanej. Biżuteria z sercem będzie pięknym wyrażeniem tej niezwykłej więzi między mamą, a dzieckiem. Biżuteria z motywem serca będzie idealnym wyrazem wdzięczności za poświęcenie i trud włożony w wychowanie. Każdy z nas zna swoją mamę, jej styl i upodobania, dzięki czemu nie będzie problemu z wyborem odpowiedniej biżuterii. Bransoletka z sercem świetnie się sprawdzi, gdyż będzie zdecydowanie noszona nawet na co dzień. Do wyboru mamy delikatne bransoletki celebrytki lub bardziej wyraźne bransoletki linki. Jeżeli mama kocha błyskotki warto zwrócić uwagę na bransoletkę z sercem z cyrkoniami. Biżuteria nie musi być tylko prezentem na Dzień Matki czy urodziny. Warto obdarować tak ważną osobę w naszym życiu bez żadnej okazji.

KOLCZYKI SERCE

Serce może być również pięknym symbolem przyjaźni i więzi łączącej dwoje ludzi. Idealnie sprawdzi się bransoletka z sercem lub bransoletka przyjaźni, gdzie każda z osób ma swoją bransoletkę z pasującą połówką serca. Ten sam motyw wykorzystywany jest również w zawieszkach, gdzie wisiorek serce jest podzielony na dwie części tworzące całość. Jedną połowę zostawiamy sobie, a drugą obdarowujemy naszą przyjaciółkę. Dobrym wyborem będą również kolczyki z sercem. Do wyboru mamy proste, subtelne kolczyki serca na sztyft wykonane ze srebrnej blaszki, kolczyki serca z cyrkoniami białymi lub kolorowymi lub bardziej wymyślne i nowoczesne modele typu kolczyki z sercami ze skrzydłami. Tego typu biżuteria będzie przypominać o wyjątkowej osobie nawet po wielu latach.

Kolczyki
  • Kolczyki
  • Bransoletki
  • Naszyjniki
  • Zawieszki

Kolczyki srebrne serduszka z czarną emalią

49,50 
Kolczyki serduszka to motyw w biżuterii cieszący się ogromną popularnością wśród kobiet. Kolczyki srebrne serduszka zostały dodatkowo uzupełnione czarną emalią. Kolczyki wkrętki będą idealne dla osób, które cenią sobie stonowaną biżuterię. Serce symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki serca sprawdzą się na prezent dla drugiej połówki, ale również dla mamy, siostry czy przyjaciółki. Dzięki swojej lekkości oraz niewielkiemu rozmiarowi kolczyki srebrne sprawdzą się do noszenia ich na co dzień. Biżuteria Tyborowski do kompletu oferuje piękną zawieszkę serce.

Kolczyki pozłacane serduszka z czarną emalią

53,10 
Kolczyki serduszka to motyw w biżuterii cieszący się ogromną popularnością wśród kobiet. Kolczyki pozłacane serduszka zostały dodatkowo uzupełnione czarną emalią. Kolczyki wkrętki będą idealne dla osób, które cenią sobie stonowaną biżuterię. Serce symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki serca sprawdzą się na prezent dla drugiej połówki, ale również dla mamy, siostry czy przyjaciółki. Dzięki swojej lekkości oraz niewielkiemu rozmiarowi kolczyki pozłacane sprawdzą się do noszenia ich na co dzień. Biżuteria Tyborowski do kompletu oferuje piękną zawieszkę serce.

Kolczyki srebrne serduszka z cyrkoniami

65,00 
Delikatne kolczyki serca to jeden z najbardziej popularnych i charakterystycznych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki serduszka zostały wzbogacone od środka maleńkimi cyrkoniami. Kolczyki serca z cyrkoniami pasują zarówno na prezent dla drugiej połówki oraz na rocznicę, jak również dla mamy, siostry, czy najbliższej przyjaciółki, aby wyrazić wdzięczność za zaangażowanie, bliskość i troskę, którą nas otaczają. Kolczyki srebrne serca to najprostszy i najpiękniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć.

Kolczyki pozłacane serduszka z cyrkoniami

69,00 
Delikatne kolczyki serca to jeden z najbardziej popularnych i charakterystycznych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki serduszka zostały wzbogacone od środka maleńkimi cyrkoniami. Kolczyki serca z cyrkoniami pasują zarówno na prezent dla drugiej połówki oraz na rocznicę, jak również dla mamy, siostry, czy najbliższej przyjaciółki, aby wyrazić wdzięczność za zaangażowanie, bliskość i troskę, którą nas otaczają. Kolczyki pozłacane serca to najprostszy i najpiękniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć.

Kolczyki srebrne łapki psa z różowymi cyrkoniami

53,10 
Kolczyki łapki to uroczy symbol ukazujący, jak ogromną rolę w naszym życiu odgrywają zwierzęta. Dodatkowo łapka została wpisana w serce. Biżuteria z motywem łapki i serca to idealne wyrażenie miłości do ukochanego czworonoga. Srebrne kolczyki łapki pasują zarówno miłośnikom psów jak i kotów. Kolczyki z łapką zostały wzbogacone różowymi cyrkoniami, dzięki czemu pięknie będą się mienić w uchu i nadawać uroku stylizacjom. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi oraz zapięciu typu sztyft, sprawdzą się również jako kolczyki dla dzieci.

Kolczyki pozłacane łapki psa z różowymi cyrkoniami

58,50 
Kolczyki łapki to uroczy symbol ukazujący, jak ogromną rolę w naszym życiu odgrywają zwierzęta. Dodatkowo łapka została wpisana w serce. Biżuteria z motywem łapki i serca to idealne wyrażenie miłości do ukochanego czworonoga. Pozłacane kolczyki łapki pasują zarówno miłośnikom psów jak i kotów. Kolczyki z łapką zostały wzbogacone różowymi cyrkoniami, dzięki czemu pięknie będą się mienić w uchu i nadawać uroku stylizacjom. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi oraz zapięciu typu sztyft, sprawdzą się również jako kolczyki dla dzieci.

Kolczyki srebrne serca blaszki

49,50 
Kolczyki srebrne serca to klasyk w jubilerstwie. Ten model wykonany został z solidnej blaszki srebrnej. Serca to jeden z najbardziej popularnych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki serca to najprostszy i najpiękniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć. Ponadczasowy charakter sprawi, że kolczyki na sztyft spodobają się kobiecie w każdym wieku i będą przypominać, jak ogromne mają znaczenie. Kolczyki serduszka będą genialnym pomysłem jako prezent na Walentynki.

Kolczyki pozłacane serca blaszki

53,10 
Kolczyki pozłacane serca to klasyk w jubilerstwie. Ten model wykonany został z solidnej blaszki srebrnej. Serca to jeden z najbardziej popularnych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki serca to najprostszy i najpiękniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć. Ponadczasowy charakter sprawi, że kolczyki na sztyft spodobają się kobiecie w każdym wieku i będą przypominać, jak ogromne mają znaczenie. Kolczyki serduszka będą genialnym pomysłem jako prezent na Walentynki.