Blog

Motyw serca w biżuterii

Biżuteria z sercem jest najbardziej popularna i najczęściej wybierana wśród klientów. Uniwersalność tego motywu sprawia, że biżuteria z sercem nie jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla ukochanej. Owszem, jest często wybierana dla drugiej połówki, jednak chęć wyrażenia uczuć, wdzięczności i przywiązania sprawia, że świetnie nadaje się również jako prezent dla mamy, siostry czy bliskiej przyjaciółki. Może się wydawać, że motyw serca jest dość banalny, jednak według na, nie ma prostszego i piękniejszego sposobu na wyrażenie swoich uczuć. Przepiękna biżuteria z sercem zawsze będzie przypominać właścicielce o cudownych chwilach związanych z osobą od której otrzymała wyjątkową ozdobę.

NASZYJNIK Z MOTYWEM SERCA

Na co zwrócić uwagę przy wyborze biżuterii z sercem? Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i prezentujemy wiele pięknych modeli po to, aby każdy mógł wybrać odpowiedni upominek. Naszyjnik z sercem sprawdzi się jako prezent dla ukochanej. Będzie idealnym wyrażeniem swoich uczuć i wyznaniem miłości. Warto zwrócić uwagę, czy druga połówka preferuje subtelną czy bardziej wyrazistą biżuterię. Jeżeli stawiamy na delikatność, to najlepszym wyborem będzie celebrytka z sercem. Naszyjnik celebrytka to połączenie cienkiego łańcuszka, najczęściej typu , wraz z zawieszoną na stałe blaszką srebrną w wybranym kształcie. Gdy ukochana preferuje bardziej okazałą biżuterię to świetnym rozwiązaniem będzie  naszyjnik z cyrkoniami, który pięknie będzie błyszczał podkreślając jej urodę. Alternatywę może stanowić również zawieszka dmuchane serce do którego warto dobrać łańcuszek. Tego typu biżuteria jest ponadczasowa i pasuje do każdej stylizacji, zarówno na co dzień jak i na eleganckie wyjścia.

BRANSOLETKA CELEBRYTKA Z SERCEM

Tak jak wspominaliśmy na początku, serce nie jest zarezerwowane tylko dla ukochanej. Biżuteria z sercem będzie pięknym wyrażeniem tej niezwykłej więzi między mamą, a dzieckiem. Biżuteria z motywem serca będzie idealnym wyrazem wdzięczności za poświęcenie i trud włożony w wychowanie. Każdy z nas zna swoją mamę, jej styl i upodobania, dzięki czemu nie będzie problemu z wyborem odpowiedniej biżuterii. Bransoletka z sercem świetnie się sprawdzi, gdyż będzie zdecydowanie noszona nawet na co dzień. Do wyboru mamy delikatne bransoletki celebrytki lub bardziej wyraźne bransoletki linki. Jeżeli mama kocha błyskotki warto zwrócić uwagę na bransoletkę z sercem z cyrkoniami. Biżuteria nie musi być tylko prezentem na Dzień Matki czy urodziny. Warto obdarować tak ważną osobę w naszym życiu bez żadnej okazji.

KOLCZYKI SERCE

Serce może być również pięknym symbolem przyjaźni i więzi łączącej dwoje ludzi. Idealnie sprawdzi się bransoletka z sercem lub bransoletka przyjaźni, gdzie każda z osób ma swoją bransoletkę z pasującą połówką serca. Ten sam motyw wykorzystywany jest również w zawieszkach, gdzie wisiorek serce jest podzielony na dwie części tworzące całość. Jedną połowę zostawiamy sobie, a drugą obdarowujemy naszą przyjaciółkę. Dobrym wyborem będą również kolczyki z sercem. Do wyboru mamy proste, subtelne kolczyki serca na sztyft wykonane ze srebrnej blaszki, kolczyki serca z cyrkoniami białymi lub kolorowymi lub bardziej wymyślne i nowoczesne modele typu kolczyki z sercami ze skrzydłami. Tego typu biżuteria będzie przypominać o wyjątkowej osobie nawet po wielu latach.

Kolczyki
  • Kolczyki
  • Bransoletki
  • Naszyjniki
  • Zawieszki

Kolczyki srebrne serca ażurowe z cyrkoniami

75,00 
Subtelne, srebrne kolczyki serca to jeden z najbardziej popularnych i charakterystycznych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki ażurowe serduszka są w połowie wysadzane maleńkimi cyrkoniami. Druga połowa jest gładka, wykonana ze srebra o najwyższej próbie 925. Dzięki cyrkoniom kolczyki pięknie błyszczą i podkreślają kobiece rysy twarzy. Kolczyki serca z cyrkoniami pasują zarówno na prezent dla drugiej połówki oraz na rocznicę, jak również dla mamy, siostry, czy najbliższej przyjaciółki, aby wyrazić wdzięczność za zaangażowanie, bliskość i troskę, którą nas otaczają. Kolczyki srebrne serduszka to najpiękniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć.

Kolczyki pozłacane serca ażurowe z cyrkoniami

79,00 
Subtelne, pozłacane kolczyki serca to jeden z najbardziej popularnych i charakterystycznych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki ażurowe serduszka są w połowie wysadzane maleńkimi cyrkoniami. Druga połowa jest gładka, wykonana ze srebra o najwyższej próbie 925. Dzięki cyrkoniom kolczyki pięknie błyszczą i podkreślają kobiece rysy twarzy. Kolczyki serca z cyrkoniami pasują zarówno na prezent dla drugiej połówki oraz na rocznicę, jak również dla mamy, siostry, czy najbliższej przyjaciółki, aby wyrazić wdzięczność za zaangażowanie, bliskość i troskę, którą nas otaczają. Kolczyki pozłacane serduszka to najpiękniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć.

Kolczyki srebrne serca z Myszką Miki

69,00 
Kolczyki Myszka Miki to biżuteria z jedną z najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawalnych postaci na świecie. Nie ma takiej osoby, która nie wiedziałaby jak wygląda słynna myszka - symbol optymizmu, wspomnienie dzieciństwa. Myszka Miki została wkomponowana w piękne ażurowe serce wysadzane cyrkoniami. Srebrne kolczyki serca z Myszką Miki sprawdzą się idealnie dla miłośników bajek oraz Disneya. Kolczyki sztyfty zostały stworzone zarówno dla małych dziewczynek jak i dorosłych kobiet. Kolczyki z Myszką Miki dzięki swojej prostocie i minimalizmowi pięknie komponują się do stylizacji na co dzień.

Kolczyki pozłacane serca z Myszką Miki

75,00 
Kolczyki Myszka Miki to biżuteria z jedną z najpopularniejszych i najlepiej rozpoznawalnych postaci na świecie. Nie ma takiej osoby, która nie wiedziałaby jak wygląda słynna myszka, symbol optymizmu, wspomnienie dzieciństwa. Myszka Miki została wkomponowana w piękne ażurowe serce wysadzane cyrkoniami. Pozłacane kolczyki serca z Myszką Miki sprawdzą się idealnie dla miłośników bajek oraz Disneya. Kolczyki sztyfty zostały stworzone zarówno dla małych dziewczynek jak i dorosłych kobiet. Kolczyki z Myszką Miki dzięki swojej prostocie i minimalizmowi pięknie komponują się do stylizacji na co dzień.

Kolczyki kółka z wiszącymi sercami

179,00 
Kolczyki koła to klasyczny model uwielbiany przez wiele kobiet. Biżuteria Tyborowski wybrała niewielkie lecz nieco grubsze kółka na zatrzask łącząc je z ponadczasowymi sercami. Tylnie wiszące serce jest ażurowe, większe oraz wysadzane malutkimi cyrkoniami. Z przodu zaś dla kontrastu mamy niewielkie pozłacane serduszko. Całość prezentuje się przepięknie. Dopracowane, efektowne kolczyki z serduszkami przypadną do gustu nie tylko nastolatce, ale również nowoczesnej, dorosłej kobiecie. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi kółeczek oraz wygodnemu zapięciu biżuteria jest niezwykle komfortowa do noszenia na co dzień.

Kolczyki srebrne ażurowe serca z cyrkoniami

75,00 
Subtelne srebrne kolczyki serca to jeden z najbardziej lubianych i charakterystycznych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki ażurowe serduszka są wysadzane maleńkimi cyrkoniami. Dzięki temu pięknie błyszczą i podkreślają kobiece rysy twarzy. Kolczyki serca z cyrkoniami pasują zarówno na prezent dla drugiej połówki oraz na rocznicę, jak również dla mamy, siostry, czy najbliższej przyjaciółki, aby wyrazić wdzięczność za zaangażowanie, bliskość i troskę, którą nas otaczają. Kolczyki srebrne serduszka to najpiękniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć.

Kolczyki pozłacane ażurowe serca z cyrkoniami

79,00 
Subtelne pozłacane kolczyki serca to jeden z najbardziej lubianych i charakterystycznych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki ażurowe serduszka są wysadzane maleńkimi cyrkoniami. Dzięki temu pięknie błyszczą i podkreślają kobiece rysy twarzy. Kolczyki serca z cyrkoniami pasują zarówno na prezent dla drugiej połówki oraz na rocznicę, jak również dla mamy, siostry, czy najbliższej przyjaciółki, aby wyrazić wdzięczność za zaangażowanie, bliskość i troskę, którą nas otaczają. Kolczyki pozłacane serduszka to najpiękniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć.

Kolczyki srebrne serca z cyrkoniami

65,00 
Subtelne kolczyki serca to jeden z najbardziej lubianych i charakterystycznych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki serduszka zostały w całości pokryte maleńkimi cyrkoniami. Dzięki temu pięknie błyszczą i podkreślają rysy twarzy. Kolczyki serca z cyrkoniami pasują zarówno na prezent dla drugiej połówki oraz na rocznicę, jak również dla mamy, siostry, czy najbliższej przyjaciółki, aby wyrazić wdzięczność za zaangażowanie, bliskość i troskę, którą nas otaczają. Kolczyki srebrne serca to najpiękniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć.