Blog

Motyw serca w biżuterii

Biżuteria z sercem jest najbardziej popularna i najczęściej wybierana wśród klientów. Uniwersalność tego motywu sprawia, że biżuteria z sercem nie jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla ukochanej. Owszem, jest często wybierana dla drugiej połówki, jednak chęć wyrażenia uczuć, wdzięczności i przywiązania sprawia, że świetnie nadaje się również jako prezent dla mamy, siostry czy bliskiej przyjaciółki. Może się wydawać, że motyw serca jest dość banalny, jednak według na, nie ma prostszego i piękniejszego sposobu na wyrażenie swoich uczuć. Przepiękna biżuteria z sercem zawsze będzie przypominać właścicielce o cudownych chwilach związanych z osobą od której otrzymała wyjątkową ozdobę.

NASZYJNIK Z MOTYWEM SERCA

Na co zwrócić uwagę przy wyborze biżuterii z sercem? Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i prezentujemy wiele pięknych modeli po to, aby każdy mógł wybrać odpowiedni upominek. Naszyjnik z sercem sprawdzi się jako prezent dla ukochanej. Będzie idealnym wyrażeniem swoich uczuć i wyznaniem miłości. Warto zwrócić uwagę, czy druga połówka preferuje subtelną czy bardziej wyrazistą biżuterię. Jeżeli stawiamy na delikatność, to najlepszym wyborem będzie celebrytka z sercem. Naszyjnik celebrytka to połączenie cienkiego łańcuszka, najczęściej typu , wraz z zawieszoną na stałe blaszką srebrną w wybranym kształcie. Gdy ukochana preferuje bardziej okazałą biżuterię to świetnym rozwiązaniem będzie  naszyjnik z cyrkoniami, który pięknie będzie błyszczał podkreślając jej urodę. Alternatywę może stanowić również zawieszka dmuchane serce do którego warto dobrać łańcuszek. Tego typu biżuteria jest ponadczasowa i pasuje do każdej stylizacji, zarówno na co dzień jak i na eleganckie wyjścia.

BRANSOLETKA CELEBRYTKA Z SERCEM

Tak jak wspominaliśmy na początku, serce nie jest zarezerwowane tylko dla ukochanej. Biżuteria z sercem będzie pięknym wyrażeniem tej niezwykłej więzi między mamą, a dzieckiem. Biżuteria z motywem serca będzie idealnym wyrazem wdzięczności za poświęcenie i trud włożony w wychowanie. Każdy z nas zna swoją mamę, jej styl i upodobania, dzięki czemu nie będzie problemu z wyborem odpowiedniej biżuterii. Bransoletka z sercem świetnie się sprawdzi, gdyż będzie zdecydowanie noszona nawet na co dzień. Do wyboru mamy delikatne bransoletki celebrytki lub bardziej wyraźne bransoletki linki. Jeżeli mama kocha błyskotki warto zwrócić uwagę na bransoletkę z sercem z cyrkoniami. Biżuteria nie musi być tylko prezentem na Dzień Matki czy urodziny. Warto obdarować tak ważną osobę w naszym życiu bez żadnej okazji.

KOLCZYKI SERCE

Serce może być również pięknym symbolem przyjaźni i więzi łączącej dwoje ludzi. Idealnie sprawdzi się bransoletka z sercem lub bransoletka przyjaźni, gdzie każda z osób ma swoją bransoletkę z pasującą połówką serca. Ten sam motyw wykorzystywany jest również w zawieszkach, gdzie wisiorek serce jest podzielony na dwie części tworzące całość. Jedną połowę zostawiamy sobie, a drugą obdarowujemy naszą przyjaciółkę. Dobrym wyborem będą również kolczyki z sercem. Do wyboru mamy proste, subtelne kolczyki serca na sztyft wykonane ze srebrnej blaszki, kolczyki serca z cyrkoniami białymi lub kolorowymi lub bardziej wymyślne i nowoczesne modele typu kolczyki z sercami ze skrzydłami. Tego typu biżuteria będzie przypominać o wyjątkowej osobie nawet po wielu latach.

Kolczyki
  • Kolczyki
  • Bransoletki
  • Naszyjniki
  • Zawieszki

Kolczyki srebrne przeciągane puste serca

55,00 
Kolczyki srebrne przeciągane serca to model, który jest pusty w środku, dzięki temu kolczyki są niezwykle lekkie. Biżuteria Tyborowski postawiła na nowoczesność co widać w charakterystycznej fakturze kolczyków. Kolczyki przeciągane to połączenie delikatnego elementu oraz łańcuszka, który wystarczy przewlec przez ucho. Tego typu kolczyki są komfortowe do noszenia na co dzień. Serca to jeden z najbardziej popularnych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki serca to najprostszy i najpiękniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć.

Kolczyki pozłacane przeciągane puste serca

59,00 
Kolczyki pozłacane przeciągane serca to model, który jest pusty w środku, dzięki temu kolczyki są niezwykle lekkie. Biżuteria Tyborowski postawiła na nowoczesność co widać w charakterystycznej fakturze kolczyków. Kolczyki przeciągane to połączenie delikatnego elementu oraz łańcuszka, który wystarczy przewlec przez ucho. Tego typu kolczyki są komfortowe do noszenia na co dzień. Serca to jeden z najbardziej popularnych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki serca to najprostszy i najpiękniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć.

Kolczyki srebrne wiszące bursztynowe serca

75,00 
Kolczyki bursztynowe serca to must have dla wszystkich miłośniczek tego pięknego kamienia. Serce to jeden z najbardziej popularnych i charakterystycznych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Srebrne kolczyki serduszka to najpiękniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć. Bursztyn bałtycki jest bardzo ceniony w jubilerstwie. Dodatkowo posiada wiele właściwości leczniczych. Mówi się, że bursztyn wzmacnia tarczycę, pomaga na ból gardła i głowy, a nawet na ząbkowanie u dzieci. Niewielkie bursztynowe serce zostało zawieszone na delikatnej zausznicy angielskiej. Serce jest w kolorze koniakowym. Każde serduszko może delikatnie różnić się kolorem bursztynu. Srebrne kolczyki bursztynowe serca będą cudownie wyglądać w komplecie z bursztynowym naszyjnikiem z serduszkiem.

Kolczyki pozłacane wiszące bursztynowe serca

79,00 
Kolczyki bursztynowe serca to must have dla wszystkich miłośniczek tego pięknego kamienia. Serce to jeden z najbardziej popularnych i charakterystycznych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Pozłacane kolczyki serduszka to najpiękniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć. Bursztyn bałtycki jest bardzo ceniony w jubilerstwie. Dodatkowo posiada wiele właściwości leczniczych. Mówi się, że bursztyn wzmacnia tarczycę, pomaga na ból gardła i głowy, a nawet na ząbkowanie u dzieci. Niewielkie bursztynowe serce zostało zawieszone na delikatnej zausznicy angielskiej. Serce jest w kolorze koniakowym. Każde serduszko może delikatnie różnić się kolorem bursztynu. Pozłacane kolczyki bursztynowe serca będą cudownie wyglądać w komplecie z bursztynowym naszyjnikiem z serduszkiem.

Kolczyki srebrne serca diabełki

85,00 
Srebrne kolczyki serca to jeden z najbardziej popularnych i charakterystycznych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki serca są wysadzane cyrkoniami. Dodatkowo kolczyki serca zostały przedstawione jako diabełki co nadaje im delikatnego pazura. Kolczyki srebrne serduszka będą idealnym prezentem dla odważnych i charakternych kobiet. Dzięki cyrkoniom kolczyki pięknie błyszczą i podkreślają kobiece rysy twarzy.

Kolczyki pozłacane serca diabełki

89,00 
Pozłacane kolczyki serca to jeden z najbardziej popularnych i charakterystycznych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki serca są wysadzane cyrkoniami. Dodatkowo kolczyki serca zostały przedstawione jako diabełki co nadaje im delikatnego pazura. Kolczyki pozłacane serduszka będą idealnym prezentem dla odważnych i charakternych kobiet. Dzięki cyrkoniom kolczyki pięknie błyszczą i podkreślają kobiece rysy twarzy.

Kolczyki srebrne duże wiszące serca z cyrkoniami

135,00 
Srebrne kolczyki serca to jeden z najbardziej popularnych i charakterystycznych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki serca są wysadzane maleńkimi cyrkoniami. Dzięki cyrkoniom kolczyki pięknie błyszczą i podkreślają kobiece rysy twarzy. Zapięcie jest na tzw. zatrzask. Kolczyki są robione na wzór klasycznych kolczyków kół. Kolczyki serca z cyrkoniami pasują zarówno na prezent dla drugiej połówki oraz na rocznicę, jak również dla mamy, siostry, czy najbliższej przyjaciółki, aby wyrazić wdzięczność za zaangażowanie, bliskość i troskę, którą nas otaczają. Kolczyki srebrne serduszka to najpiękniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć.

Kolczyki pozłacane duże wiszące serca z cyrkoniami

139,00 
Pozłacane kolczyki serca to jeden z najbardziej popularnych i charakterystycznych motywów w biżuterii, które symbolizuje wszystko co najlepsze, dobroć, wdzięczność, a przede wszystkim miłość. Kolczyki serca są wysadzane maleńkimi cyrkoniami. Dzięki cyrkoniom kolczyki pięknie błyszczą i podkreślają kobiece rysy twarzy. Zapięcie jest na tzw. zatrzask. Kolczyki są robione na wzór klasycznych kolczyków kół. Kolczyki serca z cyrkoniami pasują zarówno na prezent dla drugiej połówki oraz na rocznicę, jak również dla mamy, siostry, czy najbliższej przyjaciółki, aby wyrazić wdzięczność za zaangażowanie, bliskość i troskę, którą nas otaczają. Kolczyki pozłacane serduszka to najpiękniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć.