Blog

Koniczyna, czyli biżuteria przynosząca szczęście

Koniczyna, czyli biżuteria przynosząca szczęście

Nie ma bardziej charakterystycznego motywu symbolizującego szczęście niż czterolistna koniczyna. Koniczynka oznacza szczęście od zarania dziejów. Według legendy Adam i Ewa po wygnaniu z raju zabrali ze sobą na pamiątkę właśnie słynną koniczynę. Jej symbolika mimo wszystko jest bardziej złożona, ponieważ każdy listek oznacza co innego. Pierwszy to nadzieja, drugi oznacza wiarę, trzeci miłość, a czwarty szczęście.

Koniczynka w biżuterii jest drugim najpopularniejszym motywem zdobniczym zaraz obok serca. Jubilerzy wprost uwielbiają tworzyć piękne modele z głównym udziałem koniczynki. Zdecydowanie jest to jeden z częściej wybieranych modeli wśród kobiet w różnym wieku. Biżuteria Tyborowski może pochwalić się bardzo dużą ofertą biżuterii z koniczynką. Idąc za trendami oraz potrzebami naszych klientów, znajdziemy modele z wykorzystaniem cyrkonii, emalii, czy blaszki srebrnej.

BRANSOLETKI Z KONICZYNKĄ

Kolekcja Lucky jest poświęcona w całości koniczynie. Znajdziemy w niej piękną bransoletkę linkę z koniczyną, która w porównaniu z bransoletką celebrytką jest zdecydowanie mocniejsza i odporniejsza na zerwania i uszkodzenia. Drugim modelem jest bransoletka z rurką oraz zawieszoną koniczynką. Dzięki połączeniu łańcuszka typu rolo oraz rurki srebrnej ten model jest bardziej wyrazisty od bransoletki linki. Do kompletu mamy kolczyki koniczynki wykonane z blaszki srebrnej, zapięcie typu sztyft sprawia, że można je nosić codziennie gdyż są praktycznie niewyczuwalne na uszach. Całość dopełni zawieszka koniczynka. Kolekcja Lucky to zbiór produktów idealnych na prezent dla mamy, siostry czy przyjaciółki. Wszystkie modele do siebie pasują, a my możemy bawić się w tworzenie własnych kompletów.

JAKIE WYBRAĆ KOLCZYKI Z KONICZYNKĄ?

Nie zapominajmy, że oprócz tej kolekcji w ofercie znajdziemy wiele innych produktów z koniczynką. Kolczyki ażurowe koniczynki dostępne w dwóch wersjach, sprawdzą się u osób, które preferują bardzo minimalistyczną, wręcz niezauważalną biżuterię lub jako kolczyki dla dzieci. Kolczyki ażurowe koniczynki zawieszone na zapięciu angielskim będą genialnym wyborem gdy lubimy delikatne, lekko wiszące kolczyki. Hitem stały się również kolczyki ażurowe koniczynki z doczepionym krzyżykiem. Do kolczyków ażurowych koniczynek mamy do kompletu bransoletkę. Połączenie pięciu koniczynek oraz doczepionego pomiędzy nimi łańcuszka rolo sprawia, że bransoletka jest bardzo efektowna.

Dla fanów naszyjników stworzyliśmy naszyjnik typu krawat. Naszyjnik przewlekany różni się od klasycznej celebrytki tym, że jego długość jest regulowana za pomocą łańcuszka przewleczonego przez zawieszkę, w tym przypadku nieskończoność. Łańcuszek zakończony jest piękną zawieszką w kształcie koniczynki

Nowością są produkty biżuteryjne z czarną emalią. Aktualnie do wyboru mamy dwa rodzaje koniczynek wypełnionych emalią. Klasyczną czterolistną koniczynę w całości wypełnioną emalią, a drugą złożoną z czterech serc tworzących koniczynkę. W ofercie posiadamy piękne kolczyki z koniczyną z czarną emalią typu sztyft oraz do kompletu cudowne naszyjniki celebrytki i bransoletki celebrytki gdzie zawieszka koniczynka została zawieszona na stałe. Produkty możemy zakupić solo jak i stworzyć piękny komplet. Biżuteria z czarną emalią bardzo przypadła do gustu naszym klientkom. Pamiętajmy, że wszystkie wzory dostępne są w srebrze próby 925 jak i srebrze pozłacanym dwoma warstwami 24-karatowego złota.

Biżuteria z koniczynką to przepiękny prezent zapewniający osobie obdarowanej szczęście, sukces, radość i powodzenie. Sprawdzi się na wiele okazji jak i na co dzień wykańczając i zdobiąc pięknie stylizacje. Czterolistna koniczyna sprawi, że bliskiej osobie będzie sprzyjał los.